HaberlerŞEHRİN EN BÜYÜK PROJESİ ELYSIUM PARK

ŞEHRİN EN BÜYÜK PROJESİ ELYSIUM PARK

Elysium Park Atakum'da şehrin en büyük yaşam projelerinden biri olarak yükselmeye başlıyor.

ŞEHRİN EN BÜYÜK PROJESİ ELYSIUM PARK

Geleceği yaşama değer yapılarla güzelleştirmek için her yeni projemize katlanarak büyüyen bir heyecanla başlıyoruz. Elysium Park detaylardan bütüne ulaşan kusursuzluğu ile size ve ailenize yüksek standartlarda mükemmel bir yaşam ayrıcalığı sunuyor. Çok özel ve yüksek kaliteli malzemelerle birinci sınıf bir işçiliğin harmanlandığı Luxury Mood ve Natural Mood konseptli dairelerimizde yeni evinizin her köşesi uyumun ve zarafetin bir birleşimi.

 

Elysium Park, gözünüze olduğu kadar ruhunuza da hitap edecek. 48 konutluk bu ayrıcalıklı butik projede kendinizi özel ve farklı hissedeceksiniz. Daireleri, sosyal imkanları, çevre güzelliği ve her kattan görülebilen ilham alacağınız eşsiz manzarasıyla lüksü ve sakinliği bir arada yaşayacaksınız.

 

Modern mimari çizgileriyle şehir hayatına yepyeni bir soluk getiren Elysium Park rezidansları 6000m2 inşaat alanı üzerinde 4+1 plus dairelerden oluşuyor. Elysium Park rezidansları ihtiyaç duyduğunuz her türlü konforu hemen yanı başınızda bulacağınız bir yaşam sunuyor.

NATURAL MOOD

 

4+1 PLUS DAİRE

 

Geçmişin izlerini takip ederek geleceğin konfor anlayışıyla bütünleştirdiğimiz Natural Mood hayata doğal zarafet katacak detaylarla dolu.

 

Her ayrıntının, en ince detayına kadar düşünüldüğü bu özel proje, şehre yüksekten bakan duruşuyla da göz kamaştırıyor. Deyim yerindeyse Atakum baştan yaratılıyor, parlatılan bir mücevher gibi hak ettiği değeri bulamaya başlıyor.

 

LUXURY MOOD

 

 4+1 PLUS DAİRE

 

Her metrekaresi size ve sevdiklerinize özel olarak tasarlandı.Her köşesi konfora adanmış bir hayata bizimle merhaba deyin. Tek tip daireler arasında kaybolmayacağınız, hepsi kaliteli ve ayrıcalıklı farklı daireler. Heyecan verici çizgiler ve fonksiyonel mimari detaylarla donatılan iç mekanlarda, kusursuz zarafetin ve kalitenin verdiği keyif, her adımda yanınızda…

http://www.elysium.com.tr/

SIRADAKİ HABER
}