HaberlerSamsun Haberleri7'den 70'e herkesi dinliyoruz

7'den 70'e herkesi dinliyoruz - Samsun Haberleri

Vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösterdiklerini belirten Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, '7'den 70'e herkesi dinliyoruz' dedi

7'den 70'e herkesi dinliyoruz

Bafra Belediye Başkanı  Hamit Kılıç, Bafra Kredi Yurtlar Kurumu öğrencileri ile önce sabah namazını kıldı, sonrasında ise kahvaltı programında öğrencilerin sorun ve beklentilerini dinledi. Başkan Kılıç, ilçede yaşamını idame ettiren tüm vatandaşlarla bir araya geldiklerini ifade etti.

BAFRA İÇİN ÇALIŞIYORUZ

İlçede tüm kesimlerle bir araya gelerek istişarelerde bulunmaya devam ettiklerini ifade eden Başkan Kılıç, “Biz Baframızı birlikte yöneteceğimizi söylemiştik. Ekip arkadaşlarımızla birlikte daha yaşanabilir, müreffeh bir Bafra için çalışıyoruz. Bu düşünce ekseninde ilçede yaşamını idame ettiren tüm vatandaşlarımızla bir araya gelerek düşünce, tavsiye ve eleştirilerini almaya gayret gösteriyoruz. İlçemizde kaldıkları süreç içerisinde onları en iyi şekilde misafir etmemiz gerektiğine inandığımız yurt idarecilerimiz ve öğrencilerimizle bir araya geldik. Bu güzel sohbete katılan, Kredi Yurtlar Samsun İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, İlçe Müftümüz Necmettin Kayar, M.P. Öğrenci Yurdu Müdür Vekili Osman Selçuk Sefa'ya teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}