HaberlerSamsunspor HaberleriTaner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım'

Taner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım' - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, sezon başında Sarıyer'den bu çıkışı beklemediklerini belirterek, 'Rakibimize saygı duyuyoruz. Neler yapabileceklerini biliyoruz. 6 puanlık maç, inşallah istediğimizi alırız' dedi

Taner Taşkın: 'Saygı duyulacak takım'

İYİ HAZIRLANDIK

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, Sarıyer maçının önemini bildiklerini belirterek karşılaşmadan çıkacak sonucun dünyanın sonu olmayacağını da yineledi. Deneyimli teknik adam, "Sezon başı rakibimizden bu çıkıyı beklemiyorduk. Ancak neler yapabileceklerini gördük. Saygı duyulacak işler yaptılar. Takımı tanıyorum, ekibimle birlikte iyi analiz ettik. Hafta boyunca iyi hazırlandık. Artık bu hazırlığımızı sahaya yansıtma günü. İnşallah bunu da başaracağız" diye konuştu.

AVANTAJ MAÇI

Taner Taşkın, "Daha önce de söyledim. Bu maç avantajların konuşulacağı bir maç. Kazanırsak avantaj elde ederiz, kaybedersek avantaj yitiririz. Şampiyonluk maçı değil. Önümüzde daha oynadığımızı fala maç var. Yine de 6 puanlık maç. Çıkacak sonuç dünyanın sonu değil. Yenmemiz gereken ve puan veya puanlar almamız gereken bir maç sadece. Ben oyuncularıma güveniyorum. Galibiyet için her şeyi yapacağız. Hak edenin kazanacağı bir karşılaşma olsun" dedi.

SIRADAKİ HABER
}