HaberlerSamsunspor HaberleriTekrar tekrar izledi

Tekrar tekrar izledi - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Teknik Direktör Taner Taşkın, Sarıyer maçının ardından Samsun'a döner dönmez, bu karşılaşmanın analizini yaptı. Haberaks TV'den alınan görüntüleri ekibiyle birlikte tekrar tekrar izleyen deneyimli teknik adam, analizini dünkü çalışma öncesi takımına anlattı

Tekrar tekrar izledi

HABERAKS TV FARKI

Yılport Samsunspor, pazar günkü Sarıyer maçının ardından aynı gece Samsun'a döndü. Aynı gece Yılport Samsunspor Teknik Direktör Taner Taşkın ekibiyle birlikte Nuri Asan Tesisleri'ne gelerek bu maçın görüntülerini izledi. Müsabakanın canlı yayınını yapan Haberaks TV'den alınan görüntüleri inceleyen teknik ekip, tekrar tekrar izleyip karşılaşmanın analizini çıkarttı. Karşılaşmayla ilgili iyi ve kötü yönleri çıkaran teknik ekip dün ise Hacettepespor'un maç görüntülerini izledi.

TAKIMLA PAYLAŞTI

Yılport Samsunspor Teknik Direktör Taner Taşkın ve ekibi yaptığı analizi dün takımla paylaştı. İlk olarak Sarıyer maçıyla başlayan toplantıda Taner Taşkın tek tek futbolcularına maçta neler yaptıklarını anlattı. Ardından ise Hacettepe'nin iyi ve kötü yönlerinden bahsedildi. Antrenman öncesi yapılan ve yaklaşık 20 dakika süren bu toplantının ardından ise haftanın ilk tam katılımlı antrenmanı yapıldı. Yılport Samsunspor'da teknik ekibin perşembe veya cuma günü de futbolcularla bir analiz toplantısı daha yapacağı belirtildi.

SIRADAKİ HABER
}