HaberlerSamsunspor HaberleriYılport Samsunspor'da 4 transfer yolda

Yılport Samsunspor'da 4 transfer yolda - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor yönetimi ve futbol komitesi devre arasında savunma, orta saha, kanat ve forvete 4 transfer yapmayı planlıyor. Bu konuda çalışmaların başladığı devre arasına yakın harekete geçileceği öğrenildi

Yılport Samsunspor'da 4 transfer yolda

EKSİK BÖLGELER

Türkiye Futbol Federasyonu 2. Ligi Beyaz Grup'ta bitime 4 hafta kalırken, gündem yavaş yavaş transfere dönmeye başladı. İlk yarıda özellikle Ercan Yazıcı'nın sakatlanmasıyla savunma bölgesinde sayı olarak eksilen  Yılport Samsunspor'da, forvet hattında da ciddi sıkıntılar göze çarpıyordu. Yine orta sahada Çağrı Ortakaya'nın sözleşmesinin fesih edilmesiyle doğan açık ve hücum kanatlarında da alternatif olmaması yönetimi ve futbol komitesini harekete geçirdi.

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Yılport Samsunspor'da bu eksikler ışığında devre arasında en az 4  transfer yapılacağı öğrenildi. Yönetimin ve futbol komitesinin yavaş yavaş çalışmalarına başladığı devre arasına yakın harekete geçileceği öğrenildi. Yine kalan haftalarda sakatlıklardan veya göze çarpacak eksikliklerden doğabilecek durumlara göre sayının artabileceği ifade edildi. Scout ekibinin bu eksik bölgeler için alternatifli bir liste hazırladığı ve hocaya rapor olarak sunulacağı belirtildi.

SIRADAKİ HABER
}