HaberlerSamsun HaberleriÇelebi Pirinç'e yoğun ilgi

Çelebi Pirinç'e yoğun ilgi - Samsun Haberleri

Samsun Gıda Fuarı 2018 Samsun 3. Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri, Paketleme ve Lojistiği Fuarı'nda 2. kez stant açan Terme Çelebi Pirinç, yoğun ilgi görüyor

Çelebi Pirinç'e yoğun ilgi

 

Gıda ve hizmet sektöründeki aksaklıkları gören Mustafa Çelebi tarafından kurulan Terme Çelebi Pirinç, Türkiye’nin ve dünyanın pirinç denilince akla gelen ilk markası olma amacında emin adımlarla ilerlemekte.

FUAR BEKLENTİLERİMİZİ
KARŞILIYOR

Terme Çelebi Pirinç Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çelebi, “İkinci kez Gıda fuarına katılıyoruz. TÜYAP’ın yapmış olduğu organizasyonda beklentilerimiz, perakende sektöründe daha rahat ulaşabileceğimiz marketler zinciri ve toptancılara ulaşabilmektir. Beklentimizi genel anlamıyla karşılıyoruz. Tüyap’ta güzel bir organizasyon yaparak bizim pazara çıkabileceğimiz müşterilere, marketlere ve toptancılarla bizleri buluşturarak güzel bir organizasyona imza attı. Emeği geçen başta TÜYAP Bölge Müdürümüz Oğuzhan Çamaş olmak üzere tüm TÜYAP ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.


SAMSUN VE TERME’Yİ
TANITIYORUZ

Müşteri memnuniyetini ve insan sağlığını en önemli amaç edindiklerini belirten Çelebi Pirinç Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çelebi, “Terme bölgesine has pirinci işleyerek, Terme Çelebi markasıyla satışını gerçekleştiriyoruz. Pazarımız ağırlık olarak Karadeniz bölgesi ve İç Anadolu bölgesini kapsamaktadır. Yüz yerli malı olan pirinçler Samsun Havzası’nda yetiştiriyoruz. Doğal olarak üretilen ve sağlıklı koşullarda paketlenen pirinçler sofralarda yerini alıyor. Marketlerde ve zincir marketlere satışımız var. Bu pazarımızı daha büyüterek hem Samsunumuzu hem Termemizi tanıtmak için buradayız. Tüm Karadeniz’in ve Samsun’un bu fuarda sahip çıkmasını istiyoruz. Olduğu takdirde her sene Gıda fuarına katılmayı düşünüyoruz” ifadelerinde bulundu.

SIRADAKİ HABER
}