HaberlerMemnuniyet bize güç verdi

Memnuniyet bize güç verdi

Atakum'da hayata geçirdikleri projelerde Atakumluların talep ve önerilerini dikkate alarak hareket ettiklerini kaydeden Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Vatandaşlarımızın memnuiyetinden aldığımız güçle ilçemizin gelişimine yön verdik' ifadelerini

Memnuniyet bize güç verdi

Atakum Belediyesi olarak ilçeyle buluşturdukları projelerde Atakumlu vatandaşların fikir, talep ve önerilerini birinci planda tuttuklarını ifade eden Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakumluların yönetimde söz sahibi olduğunu ifade etti. Başkan Taşçı, “Hayalimizdeki şehir Atakum için’ sloganıyla başlattığımız hizmet atağını, vatandaşlarımızın memnuiyetinden aldığımız güçle sürdürerek ilçemizin gelişimine yön verdik” ifadelerini kullandı.

EL BİRLİĞİ YAPTIK

İlçenin önemli eksiklerini tamamlarken, projeleri ilçe halkının talep ve önerilerine göre şekillendirdiklerini söyleyen Taşçı, “Atakum, 200 bini aşkın nüfusuyla, birçok il merkezinde büyük bir ilçe. Göreve geldiğimiz günden itibaren tespit ettiğimiz eksikleri gidermek için önemli çalışmalara imza attık. Atakumlu vatandaşlarımızla el birliği yaparak, önemli eksiklerini giderdiğimiz ilçemizde, çevre il ve ilçelere de örnek olan bir birlik ve beraberlik sergiledik. Karadeniz’in en kapsamlı ve en büyük yatırımlarını, Atakumluların fikirleriyle şekillendirdiğimiz projelerle hayata geçirdik” şeklinde konuştu.

ÇALIŞMAYA DEVAM

Atakum’da 4,5 yılda hayata geçirdikleri onlarca proje ile ilçe tarihinin rekorlarına imza attıklarını belirten Başkan Taşçı, “Biz göreve geldiğimizde hastanesi, noteri, turizm alanları olmayan, merkeze uzak mahallelerinden kopuk bir Atakum vardı. 56 mahallemizin tamamında sürdürdüğümüz çalışmalarla vatandaşlarımızın memnuniyetini ön planda tutarak, gönül belediyeciliğin en güzel örneklerini sergiledik. ‘Hayalimizdeki şehir Atakum için’ sloganıyla başlattığımız hizmet atağını, vatandaşlarımızın memnuiyetinden aldığımız güçle sürdürerek ilçemizin gelişimine yön verdik. Atakum’da belediye-vatandaş iş birliğiyle gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarda elde ettiğimiz başarı, bizlere güç vermeye devam ediyor. Bu anlamda durmak yok, Atakum için çalışmaya ve üretmeye devam diyoruz” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}