HaberlerSamsun HaberleriHamam sefasının yeni adresi Han Hamam

Hamam sefasının yeni adresi Han Hamam - Samsun Haberleri

Yeni açılan Han Hamam, geleneksel Türk Hamamı ile fizyoterapik masaj keyfini bir arada sunuyor

Hamam sefasının yeni adresi Han Hamam

İlkadım'da 19 Mayıs Mahallesi Meşrutiyet Sokak'ta bulunan  Han Hamam, gündelik hayatın stresini atmak isteyenler için kaçırılmayacak hizmetler sunuyor. Haftanın her günü gece 23:00'a kadar hizmet veren Han Hamam'da, Türk Hamamı, fizyoterapi, masaj odası, sauna, buhar odası ve vitamin bar bulunuyor.

MASAJ İMKANI

Han Hamam'ı müşterilerine daha özel hizmet vermek için butik hamam şeklinde tasarladıklarını belirten işletme sahibi Serdar Köksal, "Han Hamam'da geleneksel Türk hamamı ile fizyoterapik masajı bir arada sunuyoruz. Alanında uzman sertifikalı masörlerimiz tarafından masaj hizmeti veriyoruz" dedi.

GELENEKSEL TÜRK HAMAMI KEYFİ

Geleneksel Türk hamam keyfinin Han Hamam'da yaşandığı söyleyen Köksal, "7-10 kişilik gruplar halinde önceden rezervasyon yapan müşterilerimiz için hamamımızı kapatıyoruz. İsteğe göre, açık büfemizden meyvesinden tatlısına ve çiğ köftesine kadar hazırlığımızı yaparak müşterilerimize hizmet veriyoruz. Aynı zamanda müşterilerimiz hamamımızda bulundukları süre içerisinde vitamin barda serinleyip, kaldıkları yerden hamam sefasına devam edebiliyorlar" diye konuştu.

Köksal, kadın müşterileri de önceden rezervasyon yapmaları dahilinde kadın personelleriyle hizmet verdiklerini belirtti.

SIRADAKİ HABER
}