HaberlerSamsunspor HaberleriTaraftar muhteşemdi

Taraftar muhteşemdi - Samsunspor Haberleri

Genci, yaşlısı, öğrencisi, çalışanı... Kısacası Kırmızı-Beyazlı renklere gönül veren taraftarlar, takımlarını zorlu Uşakspor deplasmanında Yılport Samsunspor'u yalnız bırakmadı.

Taraftar muhteşemdi

Sezon başından bu yana  Yılport Samsunspor' un en büyük destekçisi olan taraftarlar yine görevini eksiksiz bir şekilde yerine getirdi. Türkiye'nin birçok ilinden Uşak'a gelen Samsunspor taraftarları takımlarına 90 dakika boyunca hiç susmadan destek oldu. Uşakspor karşısında alınan altın değerinde ki 3 puanla büyük mutluluk yaşayan Samsunsporlu taraftarlar, galibiyetin coşkusunu maç sonu takım oyuncularıyla beraber yaşadı. Uşaksporlu taraftarlarda maç boyunca 'Samsun büyüktür, büyük kalacak' tezahüratları gönülleri mest ettiler.

HEDİYELER VERDİLER...

Hafta içinde  Samsunspor için sosyal medyada iyi dileklerini dile getiren Uşak ekibinin taraftarlarına Samsunspor Taraftar Derneği Söğütlübahçe Tribün Lideri Mehmet Sarıözkan, maç öncesinde hediyeler takdim ettiler. İki takımın taraftarının sergilediği örnek davranış tribünlerden de alkış aldı.

SIRADAKİ HABER
}