HaberlerBaşkan Kul, gece gündüz sahada

Başkan Kul, gece gündüz sahada

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, gece saatlerinde davet üzerine ilçenin Uzungazi mahallesini ziyaret etti. Terme'ye hizmet etmenin önemli olduğunu vurgulayan Başkan Kul, 'Bu şehre hizmet etmek bizler için onurdur. Kadim şehrimiz ve hemşehrilerimiz için gece de bir gündüz de bir' dedi

Başkan Kul, gece gündüz sahada

Belediye başkanı seçildiği günden bugüne yediden yetmişe tüm Termelilerle bir araya gelen, esnafları, okulları, sivil toplum kuruluşlarını, dernekleri, camileri ziyaret eden, vatandaşın dertlerini dinleyip taleplerini not alan ve yeni projeleri hakkında bilgi veren Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, gece saatlerinde mahalle sakinlerinin daveti üzerine Uzungazi Mahallesi'ni ziyaret ederek, mahalle halkıyla sohbet edip, taleplerini dinledi.

KİMSEYİ AYRI TUTMADIK

“Terme’yi kültürün, sporun, ekonominin, huzurun ve konforun cazibe merkezi haline getirmek için ekip arkadaşlarımız ile bütün mesaimizi yepyeni projeler üretmek için harcıyoruz” diyen Başkan Kul, "Hiçbir Termeli kardeşimizi birbirinden ayırmadık. Hepimiz büyük bir ailenin parçası gibiyiz. Birimizin başına bir şey gelse, ayağına bir çivi batsa bundan en çok ben rahatsız olurum. Bizim çalışma prensimiz bu" ifadelerini kullandı.

YENİ BOYUT KAZANDI

Terme’deki 75 bin insanın emanetini omuzlarında hissettiklerini ifade eden Başkan Kul, "Terme’de değişime inandık ve başardık. İnanmazsak asla başaramayız. Biz yaptığımız ve ilçemize çektiğimiz yatırımlarla halkımızın ufkunu Terme’de büyüttük. Belediyecilik anlayışını ilçemizde yeni bir boyuta taşıdık. Terme’deki değişimi ve gelişimi halkımızla birlikte başardık. Bizden önceki sorunları torunlarımıza bırakmamak için çalışıyoruz" diye konuştu.

MAKAMLAR HALKIN EMANETİ

Makamların kendilerine halkın emaneti olduğunu işaret eden Başkan Kul, Terme'yi gönül belediyeciliğinin yanı sıra hizmet belediyeciliğiyle de tanıştırdıklarını açıkladı. Şehrin kimliğine ve şehrin ruhuna uygun bir şehircilik anlayışı ile hareket ettiklerini dile getiren Başkan Kul, Terme’yi daha yaşanabilir bir şehir olarak geleceğe taşımanın yolunun ortak akıl ve doğru planlamadan geçtiğini vurguladı. Kul, "Yaptığımız çalışmaların her biri şehrimize değer katarken insanımızın da gönlüne dokunuyor. Gittiğim her yerde görüyorum ki vatandaşlarımız hizmetlerimizden memnun. Bu da bizi mutlu ediyor, çalışma azmimizi arttırıyor" sözlerini kaydetti.

Terme Belediyesinin hizmetlerinden memnun olduklarını ifade eden Uzungazi Mahalle sakinleri ise davetlerine icabet eden Başkan Kul’a teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bir kişi mantar toplarken kafasından vuruldu

1 Samsun'da bir kişi mantar toplarken kafasından vuruldu

10 Aralık Pazartesi Samsun hava durumu

2 10 Aralık Pazartesi Samsun hava durumu

Profesörlerden kritik uyarı

3 Profesörlerden kritik uyarı

Dananın kuyruğu Sakarya'da kopacak

4 Dananın kuyruğu Sakarya'da kopacak

TIR ile minibüs çarpıştı: 4 ölü, 16 yaralı

5 TIR ile minibüs çarpıştı: 4 ölü, 16 yaralı

Karasu'da polis ekipleri suçlulara göz açtırmıyor

6 Karasu'da polis ekipleri suçlulara göz açtırmıyor

Fındığı biz üretiyoruz, Fiyatı Almanlar belirliyor

7 Fındığı biz üretiyoruz, Fiyatı Almanlar belirliyor

Polisin üzerine araç süren ehliyetsiz ve alkollü sürücü kaçamadı

8 Polisin üzerine araç süren ehliyetsiz ve alkollü sürücü kaçamadı

Beyoğlu'nda trafik kazası; 2 yaralı

9 Beyoğlu'nda trafik kazası; 2 yaralı

Çaldığı otomobil ile 10 kilometre boyunca polisten kaçtı

10 Çaldığı otomobil ile 10 kilometre boyunca polisten kaçtı


SIRADAKİ HABER
}