HaberlerKayseri HaberleriBaşkan Çolakbayrakdar, 'Bütün gayretimiz hemşehrilerimizin mutlu olacağı hizmetl

Başkan Çolakbayrakdar, 'Bütün gayretimiz hemşehrilerimizin mutlu olacağı hizmetl - Kayseri Haberleri

Kocasinan Akademi Erciyesevler Tesisinde, 'En Değerli Varlığım Annem Projesi' kapsamında kız öğrenciler, anneleriyle birlikte ebru sanatı yaptı. Programa katılan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, 'Yaptığımız hizmete gösterilen ilgi ne kadar doğru bir işe imza attığımızı gösteriyor ve bizleri mutlu ediyor' dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, 'Bütün gayretimiz hemşehrilerimizin mutlu olacağı hizmetl

Kocasinan Akademi Erciyesevler Tesisi, Kocasinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin anneleri ile daha kaliteli zaman geçirebilmeleri amacıyla hayata geçirdiği 'En Değerli Varlığım Annem Projesi'ne ev sahipliği yaptı. Proje kapsamında kız öğrenciler ve anneleri ebru sanatını birlikte icra etti. Programa katılarak, aynı teknikle eser üreten Başkan Çolakbayrakdar, ebru sanatındaki el becerisi ile göz doldururken bir yandan da anneler ve kızlarına destek vermiş oldu.
Sosyal belediyeciliğe önem veren ve bu konuda yaptığı çalışmalarla kamuoyu tarafından takdirle karşılanan Başkan Çolakbayrakdar, 'Bu proje son derece anlamlı ve önemlidir. Hayatımızın en değerli varlıkları annelerle birlikte kızları ebru çalışması yaparak, hoşça vakit geçirdiler. Belki bu çalışma sayesinde gizli kalmış yetenekler de gün yüzüne çıkacak. Belediye olarak bütün gayretimiz, hemşehrilerimizin mutlu olacakları hizmetler üretmektir. Bu kapsamda onların hayatını kolaylaştırmak ve yüzlerinde tebessüm oluşturmak için projeler üretiyoruz. Özellikle Kocasinan Akademi ile 7'den 70'e herkese kaliteli hizmet sunuyoruz. Bugün ki proje de bunu son derece anlamlı bir şekilde ifade ediyor. İnşallah bundan sonrasında Kocasinan Belediyesi olarak daha farklı sosyal ve sanatsal çalışmalara ev sahipliği yapacağız. Yaptığımız yatırımlara vatandaşlarımızın yoğun teveccühü var.' ifadelerini kullandı.
Kız öğrenciler ve anneleri ise, belediye hizmetlerinden oldukça memnun kaldıklarını belirterek, kendilerine sağladıkları imkandan dolayı Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar'a teşekkür etti.EN ÇOK OKUNANLAR

Karasu'da polis ekipleri suçlulara göz açtırmıyor

1 Karasu'da polis ekipleri suçlulara göz açtırmıyor

Beyoğlu'nda trafik kazası; 2 yaralı

2 Beyoğlu'nda trafik kazası; 2 yaralı

Çaldığı otomobil ile 10 kilometre boyunca polisten kaçtı

3 Çaldığı otomobil ile 10 kilometre boyunca polisten kaçtı

Kırıkhan'da çocuklardan askeri konvoya sevgi seli

4 Kırıkhan'da çocuklardan askeri konvoya sevgi seli

Polisin üzerine araç süren ehliyetsiz ve alkollü sürücü kaçamadı

5 Polisin üzerine araç süren ehliyetsiz ve alkollü sürücü kaçamadı

Bursa'da Fenerbahçe'ye yoğun güvenlik önlemi

6 Bursa'da Fenerbahçe'ye yoğun güvenlik önlemi

Arabayı çalan hırsız pişkin cevaplarla kendini savundu

7 Arabayı çalan hırsız pişkin cevaplarla kendini savundu


SIRADAKİ HABER
}