HaberlerSamsun haberBaşkan Şahin'den önemli açıklama!

Başkan Şahin'den önemli açıklama! - Samsun haber

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, bazı basın yayın organlarında başta adaylık durumu olmak üzere siyasi içerikli haberlerle ilgili 'Bu konuda basınımıza açıklamam olmamıştır' dedi.

Başkan Şahin'den önemli açıklama!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, bazı basın yayın organlarında başta adaylık durumu olmak üzere siyasi içerikli haberlerin yer aldığını belirterek, "Bu konularda basınımıza bir açıklamam olmamıştır" dedi. 

İşte Başkan Şahin'in açıklaması;

SAYGIDEĞER HEMŞERİLERİM,

Bazı basın yayın organlarında başta adaylık durumum olmak üzere siyasi içerikli haberler yer almaktadır. Bu konularda basınımıza bir açıklamam olmamıştır.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığım konusu dahil siyasi gelişmeler hakkında herhangi bir açıklama yapmam gerektiğinde saygıdeğer hemşerilerimizi en açık şekilde bilgilendirmek görevim ve boynumun borcudur. Samsunumuza ve insanlarımıza sevdalı birisi olarak böyle bir anlayışın sahibiyim.

Benim anlayışıma göre Siyasi partilerimiz demokrasimizin teminatı ve vazgeçilmez unsurlarıdır. Önce Bafra Belediye Bakanlığı sonrada Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığımız sırasında insanlarımıza ve şehrimize hizmet ederken hiçbir hemşerimin siyasi görüşüne bakmadım. Tek derdim hizmet etmek olmuştur. Samsunlu hemşerilerimin bu anlayışımı bildiğini ve inandığını görmekteyim. Bundan çok mutluluk ve onur duymaktayım.

Bu vesileyle tüm hemşerilerime çok teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.SIRADAKİ HABER