HaberlerBaşkan Zihni Şahin'e sevgi seli: 'Hepimiz aynı gemideyiz'

Başkan Zihni Şahin'e sevgi seli: 'Hepimiz aynı gemideyiz'

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Demirci Mahallesi'ndeki Yöresel Yemek Tanıtım etkinliğine katıldı. Halkın yakın ilgisiyle karşılanan Şahin, 'Samsun'a hizmet için mücadele ediyoruz. Bu şehir hepimizin, hepimiz aynı gemideyiz' dedi

Başkan Zihni Şahin'e sevgi seli: 'Hepimiz aynı gemideyiz'

Samsun'un Canik İlçesi'ne bağlı Demirci Mahallesi'nde muhtarlık ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Yöresel Yemekler Tanıtım etkinliği, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'in de katılımıyla gerçekleştirildi. Vatandaşların yoğun sevgi gösterisi eşliğinde muhtarlık binasına gelen  Zihni Şahin, "Samsun'a hizmet için gece gündüz çalıştık.  Samsun, hepimizin. Hepimiz bu geminin içerisindeyiz" dedi.

YÖRESEL LEZZETLER

AK Parti Samsun Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser'in eşlik ettiği Başkan Zihni Şahin, etkinlikte, yöresel çökelekli sade tarhana, bulamaç, kaçamak, mısır unu helvası, etli kazan pilavı ve köy ekmeğinin tadına baktı. Burada vatandaşlara kısa bir konuşma yapan Zihni Şahin, sözlerine Muhtar Şerif Altın ve Dernek Başkanı Süleyman Öz'e düzenledikleri etkinlik için teşekkür ederek başladı.

HALKIMIZA DOKUNDUK

Büyükşehirde görev yaptığı süre içerisinde  Samsun'a ve Samsunlulara hizmet etmek için çalıştığını vurgulayan  Zihni Şahin, "Halkımıza hizmet etmek, mutlulukların en güzeli. Doğal ve samimi olduk, halka dokunduk, sadece hizmet etmeyi düşündük. Bundan sonra da böyle olacaktır. Önemli olan Samsun'dur, Samsunumuz'dur" dedi.

BU ŞEHİR HEPİMİZİN

Samsun'un hemen her bölgeden göç almaya devam eden bir kent olduğunu hatırlatan Başkan Zihni Şanin, "İnsanlarımızı seviyoruz. Unutulmaması gereken şudur: Hepimizin bu güzel, bu harika şehirde yaşıyoruz ve hepimiz aynı gemideyiz. Bu nedenle özellikle yönetici konumunda bulunan herkesin çok dikkatli olması, çok çalışması, Samsun ve halkının menfaatinin dışında hiç bir eylem ve davranış içerisinde bulunmaması gerekir" ifadelerini kullandı.

 

SIRADAKİ HABER
}