HaberlerSamsunspor HaberleriSuat Çakır: 'Bu takım şampiyon olacak'

Suat Çakır: 'Bu takım şampiyon olacak' - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, 'Yaptığımız planlar doğrultusunda yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz. Manisaspor galibiyeti Sakaryaspor maçı öncesi moral oldu. Kimse merak etmesin bu takım şampiyon olacak' dedi.

Suat Çakır: 'Bu takım şampiyon olacak'

CAMİMAMIZIN YÜZÜ GÜLÜYOR

Yılport Samsunspor'da Manisaspor galibiyetinin ardından gözler Sakaryaspor ile deplasmanda oynanacak zorlu 90 dakikaya çevrildi. Manisaspor karşısında alınan galibiyetin büyük moral olduğunu belirten  Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, "Samsunspor koyduğu hedefler doğrultusunda ilermeye devam ediyor. Manisaspor karşısında ortaya konulan futbol ve sonuç camiamızı birkez daha mutlu etti"dedi.

FARKIMIZI GÖSTERECEĞİZ

Suat Çakır, "Teknik ekibimizi ve oyuncularımızı yürekten kutluyoruz. Bu takım inşallah sezon sonu şampiyonluk kupasını kaldıracak, bundan hiç şüphem yok. Şimdi önümüzde Sakaryaspor ile oynayacağımız kritik bir maç var. İlk devrenin liderini belirleyecek bir maç olacak. Ona göre planımızı yapıyoruz. Herkesin gözü kulağı bu maçta olacak. Biz kalitemizle farkımızı ortaya koyacağız"diye konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}