HaberlerEşsiz manzarası ve hizmet kalitesiyle Mercan Kafe Restoran

Eşsiz manzarası ve hizmet kalitesiyle Mercan Kafe Restoran

Mercan Kafe ve Restoran, Kurupelit Marina'nın hemen yanı başındaki eşsiz konumu ve birbirinden leziz menü seçenekleriyle keyifli vakit geçirmeniz için sizi bekiyor

Eşsiz manzarası ve hizmet kalitesiyle Mercan Kafe Restoran

Atakum'da Körfez Mahallesi'nde Kurupelit Marina'nın yanı başında bulunan Mercan Kafe ve Restoran, sunduğu imkanlar ve hizmet kalitesiyle fark yaratıyor.
Bir katı oyun salonu olmak üzere 3 katta oluşan Mercan Kafe ve Restoran, deniz manzarası eşliğinde ailenizle, dostlarınızla ve arkadaşlarınız güzel vakit geçirip eğlenebilme imkanı sunuyor.

OYUN SALONU VE SUPER LİG MAÇLARI

Grup yemekleri ve aile buluşmaları için sundukları imkanlarla cazip bir konumda oldukları belirten işletme sahibi Resul Mercan, "Mercan Kafe ve Restoran olarak, ailelerin ve öğrenci kardeşlerimizin iyi vakit geçirmeleri için en güzel hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Çocuklu ailelerimiz için çocuk oyun alanımız mevcut. 3 kattan oluşan kafemizin bir katı oyun salonu olarak hizmet veriyor. Oyun salonumuz özellikle üniversite öğrencisi arkadaşlarımızın çok ilgisi çekiyor. Bunun yanı sıra süper lig maçlarını da kafemizde rahat geniş bir ortamda izleyebilirler" dedi. Ayrıca Mercan, kafelerinin otopark sıkıntısı olmadığını belirtti.

ÖĞRENCİLERE ÖZEL MENÜLER

Çarşamba, cuma ve cumartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü canlı müzik keyfi yaşatan Mercan Kafe ve Restoran; künefe tatlısından, lahmacun ve pide türlerine kadar leziz menüsüyle de dikkat çekiyor. İşletme sahibi Mercan, "Menümüzde her damak tadına uygun bir lezzet var. Diyarbakır usulü lahmacun, Bafra pidesi, çökertme ve kebep çeşitlerimiz mevcut. Tüm ürünlerimizi taş fırınımızda hazırlıyoruz. Tatlı olarak ise burma kadayıfından sütlacına ve yaş pastalara kadar her türlü tatlımız vardır" diye konuştu. Öte yandan Mercan, öğrencilere uygun öğrenci menüleri hazırladıklarını vurguladı.SIRADAKİ HABER
}