Haberlerİzmir HaberleriDuayen konsolosa onur plaketi

Duayen konsolosa onur plaketi - İzmir Haberleri

İzmirli Fahri Konsoloslar, Hindistan Fahri Konsolosu Turgut Koyuncuoğlu için düzenlenen veda yemeğinde buluşarak, Koyuncuoğlu'na plaket takdim etti.

Duayen konsolosa onur plaketi

İzmirli Fahri Konsoloslar, Hindistan Fahri Konsolosu duayen iş adamı Turgut Koyuncuoğlu için düzenlenen veda yemeğinde buluştu. Fahri Konsoloslar Derneği İzmir Şubesi tarafından organize edilen toplantıda, İzmirli Fahri Konsoloslar da hazır bulundu. Bu anlamlı etkinliğin en özel konuğu da İzmir Valisi Erol Ayyıldız oldu. Dünya Fahri Konsoloslar Birliği Türkiye Başkanı, Ürdün Fahri Konsolosu Ömer Kaplan'ın açılış konuşmaları ile başlayan etkinlikte, Almanya Federal Cumhuriyeti Başkonsolosu Thomas Gerlach da selamlama konuşması yaptı. İzmir Valisi Erol Ayyıldız, gecede bir konuşma yaparak, 'Değerli büyüğümüz sayın Turgut Koyuncuoğlu'nu onurlandıran İzmir insanda alışkanlık yapar. Bu güne kadar Türkiye ve İzmir için yapmış olduğu hizmetler için Turgut Bey'e teşekkür ediyor ve hayatının geri kalanında mutluluklar diliyorum. Fahri konsoloslar kendi alanlarında çok önemli olan kişilerdir, ben sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. 10 Haziran 2016 tarihinde göreve başladığımdan beri İzmir'de olmak, İzmirliler ile bir arada beni son derece mutlu ediyor. Bundan sonra da sizlerle sık sık bir arada olacağız' dedi.
Konuşmaların ardından Turgut Koyuncuoğlu'na plaketi takdim edildi. Plaketi alırken heyecanı ve gururu bir arada yaşayan Turgut Koyuncuoğlu, 'Beni bu şekilde güzel uğurladığınız için ve nezaketiniz için çok teşekkür ediyorum, hepinize şükranlarımı sunuyorum' şeklinde konuştu.
Etkinlik toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Duayen konsolosa onur plaketi

SIRADAKİ HABER
}