Gündem transfer - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor'da futbol komitesi önderliğinde transfer çalışmaları büyük bir gizlilikle yürütülüyor. Özellikle Onur Eriş transferinin açığa çıkmasıyla daha temkinli hareket eden yönetimin, diğer bölgeler için görüşmelerine devam ettiği öğrenildi

Gündem transfer

Kırmızı- Beyazlılarda devre arasında yapılacak transferler konusunda çalışmalar yürütülüyor. Ancak Zonguldak Kömürspor'dan transfer edilen Onur Eriş'in isminin daha imzalar atılmadan açığa çıkması, yönetimi daha temkinli davranmaya itti. İmzalar atılmadan hiçbir ismin duyulmasını istemeyen yönetim artık daha gizli çalışıyor. Onur Eriş dışında savunma ve orta sahaya da takviyeler yapacak olan Yılport Samsunspor yönetiminin üst liglerden önemli isimlerle görüştüğü öğrenildi. Bir anlamda gelecek yılın da kadrosunu kurmak için çalışmalar yapan yönetimin, 5 Ocak'ta Antalya'da başlayacak kampa kadar transfere noktayı koyması bekleniyor.

MAÇTAN SONRA TOPLANTI...

Başkan İsmail Uyanık, Sportif Direktör Reşat Çağan, Teknik Direktör Taner Taşkın ve futbol komitesi Sakaryaspor maçının ardından bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapacak.

SIRADAKİ HABER
}