HaberlerÖnce göze sonra gönle

Önce göze sonra gönle

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 'Hitabımız; önce göze sonra gönle' dedi

Önce göze sonra gönle

Kısa sürede hayata geçirdiği projeler, uygulamalar ile Bafralıların teveccühünü kazanan Bafra Belediyesi, ilçenin alt yapıya yönelik beklentilerine hızlı bir şekilde cevap vermesinin yanında, şehrin estetik açıdan güzelleştirilmesi için de yoğun bir çaba sarf ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekiplerce ortaklaşa sürdürülen çalışmalarda şehrin temizliği başta olmak üzere birçok alanda hayata geçirilen hizmetler dikkat çekici boyutta.

ÖNEMLİ PROJELER

Bafra merkez mahalleleri ve imkanlar ölçüsünde dış mahallelerde periyodik olarak yapılan mıntıka temizliği ve çim görünümlü konteyner giydirmelerinin yanında, orta refüjlerde boyama çalışmaları, Tekel Caddesi’nde ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanı başta olmak üzere birçok alandaki ağaçlandırma çalışmaları birbiri ardına Bafralıların hizmetine sunuluyor. Öte yandan Sosyal Sorumluluk Projesi adı altında imzalanan protokol ile dışa bağımlılıktan kurtulmayı hedefleyen Belediye, özellikle dekoratif olarak hazırlanan oturma bankları ile adından söz ettireceğe benziyor. Bafra Belediyesinin kendi imkanları ile yaptığı ve birkaç noktada hizmete sunduğu dolmuş durakları ise şimdiden ilçe sakinlerinin yoğun beğenisi ile karşılaşmış durumda.

EN İYİSİNE LAYIK

Abartılı maliyetler gerektirmeden de ilçenin güzelleştirebileceğine inandığını dile getiren Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Önemsiz gibi görünen birçok uygulamanın ne denli ihtiyaç olduğunu hizmetlerimiz hayata geçtiğinde halkımızın takdirle dolu ifadelerinden öğreniyoruz. Bafra’mız her alanda en iyisine layık. Tüm gücümüzle Bafra’mızda önce göze sonra gönüllere hitap etmeye devam edeceğiz” dedi.

SIRADAKİ HABER
}