HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Türkiye'ye örnek olacak

Samsunspor Türkiye'ye örnek olacak - Samsunspor Haberleri

Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, camiaya müjdeli haberler verdi. Yıldırım, 'İsmail başkana bu takımı şampiyon yap dedim o da yapacaktır. Bende maddi ve manevi arkasındayım. Samsunspor, Türkiye'ye örnek olacak' dedi.

Samsunspor Türkiye'ye örnek olacak

SÖZÜMÜ VERDİM

Yılport Samsunspor'un en büyük ortağı olan Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı  Yüksel Yıldırım, Sakaryaspor ile oynanan kritik maç sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Maçta hakemin yanlış kararlar verdiğini ve penaltı pozisyonlarının yapmacık olduğunu dile getiren Yıldırım, "Sakaryaspor maçını kazanmak istiyorduk, hatta sürpriz bir prim açıklamıştık ama olmadı. Artık yolumuza bakacağız. İlk devre sona erdi bu maçla. Ben İsmail başkana gerekli sözleri verdim. İkinci yarıda 17'de 17 yapacak bir kadro kurması yönünde maddi ve manevi arkasında olacağını belirttim. Bu takımı şampiyon yapmak için o da gerekli eksiklikleri tespit edecek çözüme kavuşturacaktır"dedi.

OTOBÜSLER GELİYOR

Samsunspor'un Türkiye'de örnek bir kulüp olacağını söyleyen Yıldırım, "Biz büyük hedefleri olan bir bir takım oluşturmak istiyoruz. Samsunspor gelecekte şu anda örnek gösterilen Altınordu'yu geride bırakacaktır. İsmail başkanda bunun için gerekli çalışmaları yapacaktır, bundan şüphem yok. Projelerimiz arasında bulunan akademi okulunu belediye istediğimiz yeri verdiği andan itibaren kuracağız. Biz geleceğe yatırım yapıyoruz ve futbol sektöründe bir marka olacağız"dedi. Yıldırım ayrıca, 21 Aralık'ta genç takıma ve Şubat ayı içerisinde A takıma beklenen otobüslerin geleceğinin müjdesini de verdi.

SIRADAKİ HABER
}