HaberlerSamsunspor HaberleriVali Kaymak'tan Samsunspor taraftarına müjde

Vali Kaymak'tan Samsunspor taraftarına müjde - Samsunspor Haberleri

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunspor taraftarının sahaya girişini rahatlatacak ve hızlandıracak tedbirlerin alınacağını açıkladı.

Vali Kaymak'tan Samsunspor taraftarına müjde

Samsun Valisi Osman Kaymak, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, Samsunspor taraftarlarının stadyuma girişlerindeki emniyet tedbirleriyle alakalı yorumları takip ettiğini ve taraftarların sahaya girişini rahatlatacak tedbirlerin alınacağını açıkladı.

Samsun Valisi Osman Kaymak, ''Sevgili  Samsunspor taraftarı stadyuma girişlerdeki emniyet tedbirleri ile alakalı yorumlarınızı bir süredir dikkatle takip ediyorum ve kolluk kuvvetlerimizle bu konuları istişare ediyorum. İnanın tüm önlemler ve orada güvenlik güçlerimizin verdiği emek sizlerin güvenliği içindir. Bir Samsunspor taraftarının burnu kanasa bu beni çok üzer. Zira taraftarımızın isteklerini de gözardı edemeyiz o yüzden talimatım üzerine Emniyet yetkililerimiz, Samsunspor yetkilileri ile bugün bu konu ile ilgili bir görüşme gerçekleştirdi. Güvenlik tedbirlerini aksatmadan taraftarımızın sahaya girişini rahatlatacak ve hızlandıracak tedbirler alınacaktır'' ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}