HaberlerSamsun Haber: İlkadım'dan motivasyon gezisi

Samsun Haber: İlkadım'dan motivasyon gezisi

Samsun Haber: İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı Kadifekale İLKEM, TEOG sınavına giren başarılı öğrenciler için moral pikniği ve gezi düzenledi

Samsun Haber: İlkadım'dan motivasyon gezisi

Samsun Haber: TEOG sınavına giren başarılı öğrenciler, İlkadım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'ne bağlı olarak eğitim faaliyetlerini sürdüren Kadifekale İLKEM'in düzenlediği moral pikniği ve gezi organizasyonunda bir araya geldi.

UNUTULMAZ GÜN

TEOG sınavına giren Kadifekale İLKEM öğrencileri sınav yorgunluğunu Büyükşehir Belediyesi Atlı Tesisleri, Koşu ve Yürüyüş Yolu, Kültür ve Medeniyet Yolu, Ihlamur Cafe Restaurant ve Piknik Alanı’nda da güneşin tadını çıkaran öğrenciler, öğretmenleriyle birlikte eğlenerek ve sosyal aktiviteler yaparak stres attı.

MEMNUN KALDILAR

Öğrencilerin unutulmaz bir gün geçirdiklerini belirten Kadifekale İLKEM Sorumlusu İdris Yüce, "TEOG sınavına giren başarılı öğrencilerimize sosyal ve kültürel etkinlikler çerçevesinde stres atmaları için piknik ve gezi organizasyonu düzenledik. Pikniğimize katılan tüm öğrencilerimiz organizasyonumuzdan memnun kaldı" dedi.

Pikniğin sona ermesinden sonra doğal ortamından etkilendiklerini belirten öğrenciler, kendilerine bu imkânı tanıyan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a teşekkür etti.

BİZLERİ MUTLU ETTİ

TEOG sınavına giren öğrencileri tebrik eden Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Belediye olarak Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze bağlı olarak eğitim faaliyetlerimizin sürdürüldüğü İLKEM'de öğrencilerimizin başarıları bizleri çok mutlu ediyor. Umuyorum bu TEOG sınavına giren öğrencilerimiz istedikleri yerleri kazanacaklardır" dedi.

SIRADAKİ HABER
}