HaberlerÖğrencilerle atölye çalışması

Öğrencilerle atölye çalışması

TOG İğne Deliği Gençlik Merkezi gönüllüleri, Atakum Özel Eğitim Uygulama Merkezi'nde öğrenim gören gençlerle atölye çalışması yaptı

Öğrencilerle atölye çalışması

Atakum Özel Eğitim Uygulama Merkezi'nde öğrenim gören 15-19 yaş arası gençlerle, günlük yaşam becerilerine katkı sunmak adına, 12-14-19-21 aralık tarihlerinde, Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) İğne Deliği Gençlik Merkezi organizasyonunda gerçekleştirilen atölye çalışmalarına katılım sağladı. Resim atölyesi, Latin dansları atölyesi, stüdyo atölyesi ve animasyon gösterimlerini gerçekleştiren eğitmenler ve gönüllü gençler, çocukların yaşamlarını kolaylaştırmak ve farklı bir iz bırakmak adına seferber oldu.

KATILIM ÇOK ÖNEMLİ

Üniversite'de ve Liselerde öğrenim gören gönüllü gençlerin katılımının çok önemli olduğunu vurgulayan TOG İğne Deliği Gençlik Merkezi Koordinatörü Oğuzhan Öztanır, “Gençlik merkezimizde 15-30 yaşları arasında liseli ve üniversiteli gençler gönüllülük yapıyorlar. Etraflarında gördükleri sorunları, çözüm önerileriyle ortadan kaldırmayı ve yenilikler yaratmayı hedefliyorlar. Gönüllülerimiz ve eğitmenlerimiz, özel öğrenimli gençlerle bir araya geldi ve birbirinden farklı etkinliklerle, gençlerin yaşamlarını kolaylaştırmak için var gücüyle çaba sarf etti. Gönüllü genç arkadaşlarımıza, eğitmenlerimize ve okulun değerli öğretmenlerine, bu özel buluşmada bizleri gençlerle bir araya getirdikleri için çok teşekkür ediyoruz. Gençlerin gerçek temasla başaramayacakları hiçbir şey yok” dedi.

SIRADAKİ HABER
}