HaberlerDört Mevsim'in finali yapılacak

Dört Mevsim'in finali yapılacak

SAMTİAD ve Lovelet outletin iş birliğinde gerçekleşen ve Lovelet outletin ana sponsorluğun ile Dört Mevsim Samsun Fotoğraf Yarışması finali, bugün Serra Otel gerçekleşecek

Dört Mevsim'in finali yapılacak

Samsun Turizmci ve İşadamları Derneği (SAMTİAD) tarafından Samsun’un tabii güzelliklerinin ön plana çıkartılması suretiyle farkındalık yaratılması adına düzenlenen Dört Mevsim Samsun Fotoğraf Yarışması’nda Birinci 2 bin TL, ikinci bin 500 TL, üçüncü ise bin TL değerinde hediye çeki kazanırken, mansiyon American Life1 Yıl Ücretsiz Dil Eğitimi kazanacak.

BİR ÖDÜL VERİLİYOR

Katılımın ücretsiz olduğu, yarışmaya her fotoğrafçı en fazla 5 fotoğrafla katılabilir. Her yarışmacı ancak bir ödül alabilir. Bununla birlikte dereceye giren yarışmacıların eserlerinden bazıları mansiyon ya da sergilemeye değer eserler arasına da seçilebilir. Diğer bir ifadeyle bir yarışmacı hem dereceye girebilir hem de diğer bir eseri mansiyon ya da sergilenmeye değer eserler arasında yer alabilir. Yarışma sonuçları SAMTİAD yayın organı olan Karadeniz Guide dergisinden ve www.dortmevsimsamsun.com adresinden ilan edilecektir.

SIRADAKİ HABER
}