HaberlerSamsunspor HaberleriYılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır: Son elekten geçiyor

Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır: Son elekten geçiyor - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, transfer komitesinin titiz bir çalışmayla yapılacak transferleri değerlendirdiğini belirterek, 'Acele edilecek durum yok. Sezon başından bu yana izlenen oyuncular artık son elekten geçiyor' dedi

Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır: Son elekten geçiyor

TİTİZ ÇALIŞMA

Yılport Samsunspor'da gündem transfer. Başkan İsmail Uyanık önderliğinde transfer komitesi, transferler konusunda görüşmelerini sürdürüyor. Zonguldak Kömürspor'dan Onur Eriş'le anlaşan, Hatayspor'dan Yılmaz Özeren ve Erbaaspor'dan Nurullah Aslan'ı Samsun'a davet ederek görüşen komite, titiz bir çalışma ile diğer eksik bölgeler için de değerlendirmelerini sürdürüyor. Komitenin Başkan İsmail Uyanık'la koordineli bir şekilde hareket ettiği ve en doğruyu bulmak için aceleci davranmadığı belirtildi.

EKSİKLER BELLİ

Kırmızı- Beyazlılarda Basın Sözcüsü Suat Çakır, "Eksik noktalarımız az çok zaten belli. Bunları dile getirmeye gerek yok. Transfer komitemiz çalışıyor. şu anda Onur Eriş'in işi imzaya kaldı. Bunun dışında yazılan edilen diğer oyuncularla ilgili resmi bir şek yok. Sezon başından bu yana izlenen oyuncular artık son elekten geçiyor. En iyi kararı vermek ve transfer dönemini verimli geçirmek için komitemiz titiz çalışıyor. İkinci yarı öncesi performanslarıyla transfermiş gibi aramıza dönen oyuncularımız da var. Her şey güzel olacak" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}