HaberlerSamsunspor HaberleriYılport Samsunsporlu Oyuncu Yılmaz: İnanmak başarmanın yarısıdır

Yılport Samsunsporlu Oyuncu Yılmaz: İnanmak başarmanın yarısıdır - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor orta sahasının önemli isimlerinden Savaş Yılmaz, 'İnanmak başarmanın yarısıdır ve ben şampiyonluğa inanıyorum. Bu serüvende hem Samsunspor hak ettiği yere gelecek, hem de ben kariyerimde zirve yapmış olacağım' dedi

Yılport Samsunsporlu Oyuncu Yılmaz: İnanmak başarmanın yarısıdır

FUTBOLU SEÇTİM

Yılport Samsunspor Sosyal Medya ekibinin hazırladığı '1 Taraftar 1 Futbolcu' programında Savaş Yılmaz, İrem İzci'nin sorularını cevapladı. Sorularla tüm kariyerini anlatan Savaş Yılmaz, şunları kaydetti: "Sokakta çok futbol oynuyordum, gece geç saatlere kadar oynuyorduk. Babam da bir gün 'bunu bir futbol takımına verelim de kurtulalım' dedi ve futbola başladık. Belki de sokaktan geldiğimiz için futbolu seçtim. Açıkçası ilk başlarda ailem pek yanımda değildi ama 14-15 yaşında profesyonel olunca ailem de heyecanlandı. O zamandan sonra bana çok destek oldular."

ZİRVE YAPACAĞIZ

"Futbolcu olmak güzel, tanınıyorsun. Ama takımda işler kötü gidince de dışarıya çıkmamaya çalışıyoruz. Bir şeye inanmadığım zaman yapamazsın, ben de şampiyonluğa inanıyorum. Samsunspor çok büyük bir camia ve büyük bir gelişimin içinde. İnşallah bu serüvende hem kulübüm, hem de ben zirve yapmış olacağız. Saha içinde anlık sinirlenmeler oluyor ama haksızsam mutlaka özür diliyorum. Zaman zaman eski takımlarımıza karşı da oynuyoruz. Bu maçlarda duygusallık olsa da, sahada profesyoneliz. Tüm yaşantısıyla ünlü İngiliz futbolcu David Beckham'a hayranım diyebilirim."

SIRADAKİ HABER
}