HaberlerKayseri HaberleriHırsıza 'kapı' engeli

Hırsıza 'kapı' engeli - Kayseri Haberleri

Kayseri'de, kitap sayfalarını para gibi kestikten sonra bir kuyumcudan 40 bin TL'lik bilezikleri alıp kaçmak isteyen hırsızı, esnaf yakaladı O anlar güvenlik kamerasına yansırken hırsızın fotoselli kapının açılmadığı için kaçamadığı da kaydedildi.

Hırsıza 'kapı' engeli

Edinilen bilgiye göre, dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda, Hakan Ş. (20) kitap sayfalarını para gibi keserek sarı zarfa koydu. Millet Caddesi üzerinde bulunan bir kuyumcuya gelen Hakan Ş, kuyumcuya zarfı vererek, bilezik almak istediğini söyledi. İçerisinde para olduğunu zanneden kuyumcu, zarfı aldıktan sonra vitrinden 40 bin TL değerindeki bilezikleri indirerek, tezgaha koydu. Bu sırada Hakan Ş. bilezikleri alarak kaçtı. Hakan Ş, çarşı çıkışında fotoselli kapının açılmaması üzerine çevrede bulunan esnaflar tarafından yakalandı.
Olay, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, Hakan Ş.'nin kuyumcunun önünde telefonla konuştuğu ve konuşması bittikten kuyumcuya girdiği görülüyor. Bir süre sonra kaçmaya çalışan Hakan Ş. çıkışta bulunan fotoselli kapının açılmaması üzerine çevrede bulunan esnaflar tarafından yakalanıyor.

SIRADAKİ HABER
}