HaberlerHaber Gazetesi Fox TV'de

Haber Gazetesi Fox TV'de

Bölgenin en güçlü medyası olan Haber Medya Grubu bünyesinde bulunan Haber Gazetesi'nin 21 Aralık Cuma sayısı Fox TV ekranlarında yer ver aldı.

Haber Gazetesi Fox TV'de

Fox TV’nin sabah programı Çalar Saat’in sunucusu, başarılı gazeteci İsmail Küçükkaya, programında Haber Gazetesi’nin manşet haberlerini ekrana taşıdı.

YER VERMEYE DEVAM EDECEK

Haber merkezi altyapısı ve uzman kadrosuyla bölgenin en çok satan günlük gazetesi konumunda ve 16 üniteli web baskı teknolojisi ile Türkiye’nin bu alanda önde gelen kuruluşlarından birisi olan Haber Gazetesi, 21 Aralık Cuma sayısı Fox TV ekranları gündeminde yer aldı. Fox TV’nin sabah programı Çalar Saat’in sunucusu, başarılı gazeteci İsmail Küçükkaya programında gazetemizin manşet haberlerini gündeme taşındı. Ünlü sunucu Küçükkaya, Samsun’da yaşanan hayvana şiddet olayı ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir’in yapmış olduğu açıklamayı ekranlara getirdi. Anadolu’nun nabzını Fox TV’de ekranlara getiren Küçükkaya, ilerleyen günlerde de Haber Gazetesi’ne ekranlarda yer vereceğini belirtti.

Erdinç YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}