HaberlerMustafa Demir: 'Kazanan Samsun olacak'

Mustafa Demir: 'Kazanan Samsun olacak'

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ve İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mahalle buluşmalarına devam ediyor.

Mustafa Demir: 'Kazanan Samsun olacak'

Ulugazi Mahallesi TOKİ Konutları sakinleri ile bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve AK Parti İlkadım İlçe Başkan Vekili Serkan Akyüz, coşkulu bir şekilde karşılandı.

Samsun'da Ulugazi TOKİ sakinleriyle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Mustafa Demir, göreve geldiğinde yapmayı planladıkları çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi verdi. Demir, 'Göreve geldiğimiz an itibariyle Samsunumuz ve vatandaşlarımız için üreteceğiz ve büyüyeceğiz. Vatandaşımızın parasının her kuruşunu hesaplayarak yatırım ve projelerimizi Samsun için geliştirip hayata geçireceğiz. Kazanan Samsun olacak, vatandaşımız olacak. Çarşamba, Vezirköprü, Havza'nın organize sanayi çalışmalarını hızlandırıp Samsunumuzu sanayi kenti haline getirerek gençlerimize iş imkânları açacağız. İşçi alımlarımızı internet sitesi üzerinden başvurularla alacağız ve öncelikli alımlarımız yetim, öksüz kişilerden oluşacak. Sosyal belediyecilik anlayışıyla gönüllere sesleneceğiz. Hızla gelişen bilgi işlem teknolojisi sayesinde yapacağımız yatırımlarla belediyemizin hizmet kalitesini yükselterek vatandaşlarımıza en hızlı şekilde ulaşacağız. Ulaşımda Samsun genelinde sıkıntı olmayacak. Vatandaşımız Samsun genelinde bir araçla şehrimizin merkezine rahatlıkla ulaşabilecek. Bununla birlikte vatandaşlarımızın otopark sorununu yapacağımız projelerle rahatlatacağız. Türkiye de en çok doğalgazı kullanan şehir Samsun ve biz bunu ulaşmamış her eve götüreceğiz. Vatandaşımızın daha müreffeh bir hayat sürmesi için gece gündüz demeden çalışacağız' diye konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}