HaberlerHakemlere yüklendi

Hakemlere yüklendi

TFF 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Ordu temsilcisi Fatsa Belediyespor'un Teknik Direktörü Can Güven, ilk yarıyı değerlendirirken, hakemlere yüklendi.

Hakemlere yüklendi

TFF 3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Ordu temsilcisi Fatsa Belediyespor’un Teknik Direktörü Can Güven, ilk yarıyı değerlendirirken, hakemlere yüklendi.

Güven, "Fatsa Belediyespor yıllardır hasretini çektiği 3. Lig için geçen yıl başarılı bir sezon geçirerek şampiyon oldu ve bu yıl da 3. Lig'de mücadele etme hakkını kazandı. 3. Lig bizim için yeni bir ligdi ve yıllardır bu ligde mücadele eden takımlarla ilk yarıda karşılaştık. Zor bir guruba denk geldik ve her takımın her takımı yenme gücünü gördük. Ligin başında takımı bırakması, yeni bir yönetimin gelmesini beklediğimiz süreçte oluşan boşlukta başlangıca ligde olumsuz şekilde yansıdı. Tesisleşmede biraz eksiklerimiz var. İdmanlarımızı kale arkalarında gerçekleştiriyoruz. Yeni yönetim oluştu ve bizlere bu durum yansıdı. Ligde puanlar almaya başladık. Seriyi yakalayamadığımız için daha yukarılarda ligde olamadık. Tabii bariz hakem hataları ile karşı karşıya kaldık. 8-9 puan hakem hatalarından kaybımız var" dedi.

SIRADAKİ HABER
}