HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'dan cevap gecikmedi: Haddini bil Turgay

Samsunspor'dan cevap gecikmedi: Haddini bil Turgay - Samsunspor Haberleri

Gazeteci Turgay Demir'in Samsunspor ile ilgili şok sözleri adeta ortalığı karıştırdı. 'Samsun futbol şehri değildir' diyen Demir'e Yılport Samsunspor Kulübü ve taraftarları sosyal medyadan #HaddinibilTurgayDemir etiketleriyle tepki gösterdi.

Samsunspor'dan cevap gecikmedi: Haddini bil Turgay

DEMİR'E TEPKİ GECİKMEDİ

Spor yorumcusu  Turgay Demir'in ulusal bir televizyon kanalında 'Samsun futbol şehri değildir' sözlerine  Yılport Samsunspor Kulübü'nden cevap gecikmedi. Yılport Samsunspor Kulübü, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Suskunluğumuz asaletimizdendir her lafa verilecek bir cevabımız vardır. Lakin bir lafa bakarız laf mı diye.." paylaşımda bulundu. Samsunspor Kulübü ve taraftarlar ise sosyal medyada #HaddinibilTurgayDemir etiketleriyle Demir'in sözlerine karşılık vermekten geri kalmadı. Samsunspor taraftar ayrıca, Turgay Demir'in Samsun ve Samsunspor camiasından özür dilemesini bekliyor.

TRİBÜNLER BOŞ DEDİ

Turgay Demir'in programda söylediği ve ortalığı ayağa kaldıran o sözleri şöyle: "Geçende Samsunlular bana kızıyor, Samsun bir futbol şehri değil diyorum, biz her maça 20 bin gidiyoruz diyorlar. Kardeşim lige çıkıyorsun 5 bin kişi oynuyorsun. 50 defa geldim Samsun'a neye kızıyorsun. Kocaeli, Bursa, Eskişehir, Sakarya, Kayseri futbol şehri amatörde de olsa tribünleri dolar ama Samsun değil. Samsun lige çıksın 5 bin kişi zor görürsün tribünde" ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}