HaberlerSamsunspor HaberleriBaşkan İsmail Uyanık: 'Ne gerekiyorsa o yapılacak'

Başkan İsmail Uyanık: 'Ne gerekiyorsa o yapılacak' - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, 'Hiçbir taraftarımız merak etmesin. Ben ve Yüksel kardeşimle birlikte Yılport Samsunspor'un başarısı için ne gerekiyorsa onu yapacağız' dedi.

Başkan İsmail Uyanık: 'Ne gerekiyorsa o yapılacak'

TİRİT GECESİ

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, Samsunspor Aileler Platformu üyeleri tarafından verilen tirit gecesine katıldı. Atakum'da bir restoranttaki yemekte Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Gürkan, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve basın mensupları da yer aldı. Başkan İsmail Uyanık, yemeğin ardından taraftarlarla gerçekleştirdiği sohbette, onların isteklerini ve taleplerini dinledi.

SÖZ VERİYORUM

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, "Taleplerinizden bir çoğuyla benim de düşüncelerim uyuyor. Bu hem kulübün başkanı hem de bir taraftarı olarak beni memnun etti. Tüm taraftarlarımız şunu bilsinki, ben ve Yüksel Yıldırım kardeşimle birlikte  Yılport Samsunspor'un başarısı için ne gerekiyorsa onu yapacağız. Kulübümüz için en iyisi neyse o olacak. Bu konuda taraftarlarımıza söz veriyorum" diye konuştu. Başkan  İsmail Uyanık, Aileler Platformu ile birlikte bir Ankara deplasmanına gideceğini de söyledi.

FOTOĞRAF KUYRUĞU

Başkan Uyanık, gecenin sonunda hem taraftarlarla hem de mekandaki hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

SIRADAKİ HABER
}