HaberlerDedikodulardan yorulduk

Dedikodulardan yorulduk

Termespor yönetimi aldığı kararla önümüzdeki günlerde olaganüstü kongreye gidecek. Başkan Hüseyin Kambur, 'Bazı kesimler tarafından hep eleştirildik. Biz 4 sezondur Termespor için herşeyi yaptık. Artık dedikodulardan yorulduk' dedi

Dedikodulardan yorulduk

BAŞARIMIZ ORTADA

Bölgesel Amatön Lig hayallerini önümüzdeki sezona bırakan Termespor'da olağanüstü kongre kararı alındı. Başkan Hüseyin Kambur, " Biz Termespor'un başına gelerek yanlış yapmadık, hata yaptık. Bazı kesimler bizim 4 yılda yaptığımızı hep eleştirdi ama biz işimizi yaptık. 4 yılda Termespor'un neler başardığı açıkca ortadadır. Yönetim olarak Termespor'un öz çocuklarına sahip çıktık. 2. Lig'e, 3. Lig'e futbolcular gönderdik. 500 bin TL ödeme yapıp, borcu sıfırladık. Görevde olduğumuz 4 yılda bir şampiyonluk, bir BAL ligi Samsun liderliği bir de play-off finali oynadık" diye konuştu.

KONGRE 20 MAYIS'TA

Kambur, "19 genç oyuncu BAL Ligi seviyesine yükselterek bölge sporcularımıza istihdam sağladık. Tüm Termespor camiası olarak centilmenliğimizle herkesin takdirini topladık ve BAL liginde yedi defa haftanın en centilmen takımı seçildik. Her sezon oynadığımız liglerin en genç kadrosu olmanın gururunu yaşadık. Alt yapımızda ücretsiz 1000'den fazla sporcuya eğitim verdik. Şimdi de yeni bir heyecan için olağanüstü kurul kararı aldık. İlki 20, ikincisi de 27 Mayıs'ta genel kurulumuz yapılacak. Tüm üyelerimiz ve taraftarlarımızı olaganüstü genel kurula devet ediyoruz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}