HaberlerÇivril'de Tuncel dönemi

Çivril'de Tuncel dönemi

KADEF'in üye derneği olan Çivril Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 4.Olağan Genel Kurulu'nda Murat Tuncel başkan seçildi

Çivril'de Tuncel dönemi

Samsun'da Kavak Dernekler Federasyonu'nun (KADEF) üye derneği olan Çivril Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 4.Olağan Genel Kuruluna, Çivril Mahallesi Muhtarı, dernek başkanları ve kentte yaşayan çok sayıda Çivrilli vatandaşlar katıldı.

OY BİRLİĞİ İLE SEÇİLDİ

Çivril Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 4.Olağan Genel Kurulu, Kavak Dernekler Federasyonu'nun lokalinde gerçekleştirildi. Genel kurul toplantısı divan başkanlığı ve katip üyelerinin seçimi ile başladı. Toplantıda divan başkanlığına Necattin Demirtaş, divan başkan yardımcısına Abdullah Tuncel, katip üyeliğine ise Kadir Ayazoğlu oy birliğiyle seçildi. Daha sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan genel kurulda, faaliyet, denetim kurulu raporları, bilanço ve gelir-gider raporları okunarak onaylandı.

BERABERLİK ÇAĞRISI

Konuşmasında insanların gidici, derneğin kalıcı oluğunu vurgulayan Tuncel, “Keşke diğer başkanlarımız da bu genel kurula katılsaydı, birlik beraberlik içinde bu genel kurulu yapsaydık” dedi. Mahalleye yapacağı projeleri anlatan Tuncel, "Mahallemizin mezarlık bölümüne mescit düşünüyoruz. Mahallemizin en büyük sorunu yol. Zamanında mahallemize çok yanlış uygulama yapıldı. Çözüme kavuşturacağız” dedi. 4. Olağan Genel Kurulu'nda Murat Tuncel, tek liste ile seçime girdi. Açık oylama usulü ile yapılan oylamada Murat Tuncel yeni başkan seçildi. Tuncel’in yönetim kurulunda şu isimler bulunuyor: Kurtça Özenç, Ali Aslan, Nevzat Özenç, Ahmet Uysal, Umut Tuncel, Dursun Kaplan.

 

SIRADAKİ HABER
}