HaberlerGönüllere dokunan hizmetler yapıyoruz

Gönüllere dokunan hizmetler yapıyoruz

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, 'Her mahallemize, her vatandaşımızın gönlüne dokunan hizmetler yapmaya çalışıyoruz' dedi

Gönüllere dokunan hizmetler yapıyoruz

Havza’da Şerifali Mahallesi Hasanlar mevkiinde yapılacak olan Hasanlar Cami’nin temeli atıldı. Temel atma programına Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Büyük, Şef Necati Saat, çevre mahalle muhtarları katıldı.

HAYIRLI OLSUN

“Halka hizmet hakka hizmet ilkesi” ile çalışmalara devam ettiklerini ifade eden Başkan İkiz, “Her mahallemize, her vatandaşımızın gönlüne dokunan hizmetler yapmaya çalışıyoruz. Bizim hizmetlerimizin temelinde insan faktörü var. Havza Belediyesi olarak bu camiimizin bir an evvel tamamlanması ve ibadete açılabilmesi için elimizden gelen katkıyı sağlayacağız. Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

YARDIM ÇAĞRISI

Mahalle Muhtarı Sami Aksel ise 130 metrekare ve 300 kişiye hizmet verecek olan camiinin yaklaşık 300 bin liraya mal olacağına ifade ederek, “Hasanlar mevkisindeki mevcut camiimizin yetersiz gelmesi üzerine yeni camii ihtiyacı doğdu. Tüm hayırseverlerimizi camiimize yardıma davet ediyorum. Camiimize katkılarından ötürü Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’e ve ekibine teşekkür ediyorum. İnşallah kısa sürede camiimizi ibadete açmayı planlıyoruz” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}