HaberlerFındık Fiyatları HaberleriFındık fiyatları yükseliyor! İşte fındık fiyatlarında son durum

Fındık fiyatları yükseliyor! İşte fındık fiyatlarında son durum - Fındık Fiyatları Haberleri

Serbest piyasada fındık fiyatlarında yükselme gözlemlendi. Peki serbest piyasada fındık fiyatları ne kadar? İşte il il güncel fındık fiyatları...

Fındık fiyatları yükseliyor! İşte fındık fiyatlarında son durum

Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) fındık alımını 14,50 TL'den sürdürürken serbest piyasada da fındık fiyatlarında yükseliş gözlemlendi. Serbest piyasada fındık fiyatları en düşük 12,50 TL, en yüksek ise 14,64 TL'den alıcı buluyor. İşte Ordu, Giresun, Trabzon, Samsun, Çarşamba, Sakarya, Zonguldak, Ünye, Fatsa, Terme, Düzce ve Akçakoca'da serbest piyasadaki  fındık fiyatları...

İL İL FINDIK FİYATLARI

Samsun fındık fiyatları

Samsun'da fındığın en düşük fiyatı 12,75 TL, en yüksek fındık fiyatı ise 13,50 TL.

Çarşamba fındık fiyatları

Çarşamba'da fındık fiyatları en düşük 12,75 TL, en yükse ise 13 TL.

Terme fındık fiyatları

Samsun'un fındık üretim merkezlerinden biri olan Terme ilçesinde ise fındık en düşük 12,75 TL'den satılırken, en yüksek fındık fiyatı ise 13,50 TL.

En düşük fındık fiyatı Ordu'da

Türkiye'nin en büyük fındık üretim merkezi olan Ordu'da ise fındığın en ucuz olduğu bölge durumunda. Serbest piyasada Ordu'da fındık fiyatları 12,50 TL.

Ünye fındık fiyatları

Ordu'nun fındık üretim merkezlerinden biri olan Ünye'de fındık en düşük 12,75 TL'den alıcı bulurken, en yüksek 13,50 TL'den satılıyor.

Fatsa fındık fiyatları

Fatsa'da ise fındık fiyatı en düşük 12,75 TL, en yüksek 13,50 TL.

Giresun fındık fiyatları

Giresun'da ise en düşük fındık fiyatı 13,75 TL iken en yüksek fiyatı 13, 85 TL'den satılıyor.

Trabzon fındık fiyatları

Trabzon'da fındık en düşük 12,75 TL'den satılırken, en yüksek fındık fiyatı ise 13,50 TL.

Zonguldak fındık fiyatları

Batı Karadeniz'in fındık üretim merkezlerinden Zonguldak'ta en düşük fındık fiyatı 13,50 TL, en yüksek  fındık fiyatı ise 13,72 TL.

En yüksek fındık fiyatları Düzce ve Akçakoca'da

Düzce ili şu anda fındık fiyatının en yüksek olduğu il konumunda. Düzce'de fındığın en düşük fiyatı 13,30 TL, en yüksek fındık fiyatı ise 14,64 TL.

Akçakoca fındık fiyatları

Trabzon'un Akçakoca ilçesi de  fındık fiyatlarının en yüksek olduğu merkezlerden biri. Fındık Akçakoca'da en düşük fındık fiyatı 13,30 TL'den, en yüksek ise 14,64 TL'den alıcı buluyor.

Sakarya fındık fiyatları

Marmara Bölgesi'de  fındık üreten illerin başında gelen Sakarya'da en düşük  fındık fiyatı 13,50 TL iken en yüksek ise 13,72 TL.

Kocaeli fındık fiyatları

Kocaeli'nde ise fındığın en düşük fiyatı 13,50 TL, en yüksek fiyatı ise 13,72 TL.

Fındık fiyatları Ticaret Borsaları tarafından duyurulan verilerle derlenmiştir. Burada verilen fındık fiyatları ile fındık tüccarlarının uyguladıkları fiyatlar arasında farklar olabilir. Derlenen fındık fiyatları hem karşılaştırma, hem de fındık fiyatları trendini göstermesi amacıyla yarar sağlayacaktır.

SIRADAKİ HABER
}