Haberleragromec'e ödül

agromec'e ödül

agromec Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Özal, Samsun Gazeteciler Cemiyeti tarafından ödüle layık görüldü

agromec'e ödül

Samsun Gazeteciler Cemiyeti Yönetimi, geleneksel hale getirdiği ‘Haftanın Ödülü’nü bu kez de Samsun’un genç işadamlarından agromec Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Özal’a verdi.

KIYMETİNİ BİLMEK GEREKİR

Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, bu ödülü ilk kez genç bir işadamına verdiklerini belirterek, Samsun’da başarılı insanların teşvik edilip desteklenmesi gerektiğini söyledi. Yazıcı, “Samsun’a hizmet veren, katma değer üreten insanların kıymetini bilmek gerekir. Bu kent böyle başarılı insanların azmiyle, hırsıyla, çabasıyla gelişecek, büyüyecektir. Bize düşen görev de bu kente katkı sağlayan, başarılı insanları takdir etmektir” dedi.

SAMSUN’U TERCİH ETTİK

Samsun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu tarafından verilen ödülün kendileri için sürpriz olduğunu kaydeden agromec Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Özal, “Çalışmalarımızın birileri tarafından görülmesi ve takdir edilmesi bizi çok mutlu ediyor. Yıllardır bu işi yapıyoruz. Belki başka bir ilde olsak daha çok kazanacağız ama Samsun’da olmayı tercih ediyoruz. Bu kente bir nebze de olsa katkımız varsa ne mutlu bize” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}