HaberlerSamsun HaberleriSamsun'daki silahlı saldırgan tutuklandı

Samsun'daki silahlı saldırgan tutuklandı - Samsun Haberleri

Samsun'da, tartıştığı eşinin babasına ait kamyonet ve iş yeri ile bir başkasına ait kasap dükkanına silahlı saldırı düzenlediği iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

Samsun'daki silahlı saldırgan tutuklandı

Samsun'un İlkadım ilçesi Saitbey Mahallesi'nde dün meydana gelen olayda iddiaya göre, ikinci el eşya satışı dükkanı bulunan H.A.'nın önce evinin önündeki transit kamyonetine hemen ardından da yaklaşık 700 metre uzaklıktaki ikinci el eşya satışı yapılan işyerine  silahlı saldırı düzenlendi. Silahlı saldırgan olayın ardından yaya olarak kaçtı. Olay yerine polis sevk edildi.

Silahlı saldırıda kamyonetin ön camı, farı ve kaportasına 4 kurşun, işyerinin vitrin ve kapı camına ise 4 kurşun isabet etti. Polis her iki olay yerinde de 4'er adet boşkovan ele geçirdi. Bu iki silahlı saldırının ardından yine olay yirne yakın Unkapanı Mahallesi'nde bir kasap dükkanına da silahlı saldırı yapıldı. Silahlı saldırgan kasap dükkanına da 4 el ateş açtı ve kaçtı. Kasap dükkanının vitrin camına da 4 el kurşun isabet etti.

Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri, her 3 ayrı  silahlı saldırı olayını da H.A.'nın kızı ile 1 yıllık evli olan damadı 24 yaşındaki T.G.'nin gerçekleştirdiğini belirledi. Polis tarafından gözaltına alınan ve Samsun Adliyeye sevk edilen silahlı saldırgan tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Bayram OK

SIRADAKİ HABER
}