HaberlerSamsunspor HaberleriBaşarılı eldiven Yılport Samsunspor'da

Başarılı eldiven Yılport Samsunspor'da - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ve beraberindekiler, Tokat'a giderek Erbaaspor'un başarılı kalecisi Nurullah Aslan'ı resmen transfer etti. Genç eldivenin bugün Samsun'a geleceği ve imzaların atılacağı belirtildi

Başarılı eldiven Yılport Samsunspor'da

TOKAT'A GİTTİLER

Kırmızı- Beyazlılarda uzun süredir gündemde olan Nurullah Aslan transferi mutlu sonla bitti. Geçtiğimiz ay içerisinde 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Tokat Erbaaspor'un Başkanı Bülent Uzun ve yöneticiler Samsunspor'u ziyaret etmişti. Nuri Asan Tesisleri'nde gerçekleşen transferde uzun süredir gündemde olan Samsunlu kaleci Nurullah Aslan için de söz alınmıştı. Devre arasının gelmesiyle birlikte Başkan İsmail Uyanık, Basın Sözcüsü Suat Çakır ve izleme komitesinden Celil Sağır, transferi bitirmek için dün Tokat'a gitti.

BUGÜN GELİYOR

Tokat Erbaaspor Başkanı Bülent Uzun'la konuyu yeniden görüşen Başkan Uyanık ve beraberindekiler transfere son noktayı koydu. 21 yaşındaki genç kalecinin de bugün Samsun'a geleceği ve resmi sözleşmenin imzalanacağı öğrenildi. Yılport Samsunspor'un bu transfere karşılık bonservis ve oyuncu verebileceği bu konunun da bugün yarın netleşeceği ifade edildi. Nurullah Aslan'ın yaşına rağmen gerek fizik, gerekse performansıyla Ahmet Altın ve Furkan Köse'yi zorlayabilecek düzeyde olduğu, bu bölgede rekabetin daha da artacağı belirtildi.

TRANSFERİ BİTİRİP, DÖNDÜLER…

Başkan İsmail Uyanık, Basın Sözcüsü Suat Çakır ve izleme komitesinden Celil Sağır, Tokat'a gidip Nurullah transferini bitirip, akşam da takımın antrenmanını izledi.

PENALTI PANTERİ...

Erbaaspor Kulübü sosyal medya hesabından Nurullah Aslan için teşekkür mesajı yayınlarken, "Penaltı panteri Samsunspor'a gitti. İnşallah sonu Milli takım olur" ifadelerini kullandı.

HABER DUYURMUŞTU...

Gazetemiz 23 Kasım'daki baskısında Samsun'a gelen Erbaaspor yönetimiyle Nurullah Aslan transferinin görüşüldüğünü ve devre arası için söz alındığını yazmıştı.

SIRADAKİ HABER
}