HaberlerHizmetler konuşuluyor

Hizmetler konuşuluyor

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Terme'de tek bir sorun kalmayana kadar var gücümüzle, gece gündüz demeden mesai kavramı olmadan çalışıyoruz. Cek-cakla değil, hizmetlerimizle konuşuyoruz' dedi

Hizmetler konuşuluyor

Halkla iç içe belediyecilik yapan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme Belediyesinde başlattığı 'halk günlerini' aralıksız sürdürüyor. Haftanın her pazartesi günü başkanlık makamında, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile halkı dinleyen Başkan Kul, Terme halkının sorunlarına çözüm buluyor. Kul’un halk günlerinde çok sayıda gelen ve talepleri yerine getirdiği için teşekkür aldığı da dikkatlerden kaçmıyor.

AMAÇ DERMAN OLABİLMEK

Göreve geldiği günden bu yana belediyecilik anlayışı ile örnek projeler gerçekleştirdiklerini vurgulayan Başkan Kul, “Belediye başkanı olduğumdan bugüne kadar sürekli vatandaşlarımızla ve esnafımızla zaten iç içeyiz. Ancak farklı nedenlerden dolayı görüşemediğimiz kardeşlerimizle halk günü uygulamasıyla bir araya gelme imkanı buluyorum. Hizmet ilkemiz, halkımıza daha iyi ve daha kaliteli bir hizmet sunmak ve birebir vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek, dertlerine derman olabilmek. Vatandaşlarımızın talep ve beklentilerini karşılamak ise bizlere ayrı bir çalışma azmi kazandırıyor. Bu nedenle de vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

BAŞIMIZ DİK GEZEBİLİYORUZ

"Söz verdiğimiz gibi kentimizi halkımızla birlikte yönetiyoruz" diyen Başkan Kul, “Terme'de ortak akıl ile hayal bile edilemeyecek projeleri hayata geçirdik. 5 yıl içerisinde ilçemizin hem markalaşma hem de gelişmesi anlamında son derece ilerlediğimizi görüyoruz. Yaptığımız hizmet anlayışı ile başımız dik, rahatlıkla sokakta gezebiliyoruz. Bizim yöneticilik anlayışımızda, -cek-cak yok. Yaptık var, uyguladık var. Siyasetçilerin hepsi gelip geçici ancak yapılan hizmetler kalıcıdır. Bize bu süreçte destek veren Sayın Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve Samsun milletvekillerimiz başta olmak üzere emeği geçen herkese tüm Terme halkı adına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}