HaberlerTahsin Paşa Selamet Kitap Kırtasiye'de

Tahsin Paşa Selamet Kitap Kırtasiye'de

Payitaht-Abdülhamid dizisinde Tahsin Paşa karakterini canlandıran yazar/sanatçı Bahadır Yenişehiroğlu, Selamet Kitap Kırtasiye'de okuyucularıyla buluştu

Tahsin Paşa Selamet Kitap Kırtasiye'de

Payitaht-Abdülhamid dizisinin 'Tahsin Paşa'sı yazar, sanatçı Bahadır Yenişehiroğlu, okurları ve izleyicileri ile Selamet Kitabevi’nde buluştu. Yenişehiroğlu, okuyucularıyla ve izleyicileriyle sohbet edip, kitaplarını imzaladı. Küçük hayranlarıyla fotoğraf çektiren Yenişehiroğlu, dizinin kahramanları Halil Halit, Tatar ve Camgöz ile ilgili soruları da cevapladı.

SAMSUN'A TEKRAR GELECEĞİM

Samsun ziyareti hakkında düşüncelerini paylaşan Yenişehiroğlu, "Samsunlularla buluşmak, sohbet etmek beni fazlasıyla mutlu etti. Beni sevenlerimle buluşturan Selamet Kitap Kırtasiye yetkilerine ve 4 saate yakın sıra bekleyen ebeveynlere ve onların minik yavrularına, şahsıma gösterdikleri teveccüh için teşekkür ediyorum. Zamanın kısıtlı olması sebebiyle dostlarımızla uzun uzun sohbet etme imkanı bulamadık. Ancak Selamet Kitap Kırtasiyenin geniş bir mekanda okuyucu ve izleyicilerimle beni buluşturacak bir etkinliği düzenlenmesi halinde Samsun’a seve seve tekrar gelmeye söz veriyorum" dedi.

DEVAM EDECEK

Selamet Kitap Kırtasiye LTD.ŞTİ. İşletme Müdürü Dr. Nadir Yaman, "Yazar ve sanatçılarımızı, bir kültür merkezi olan Selamet Kitap Kırtasiye'de okurları ile buluşturmak için çalışmalara devam ediyoruz. Bu bağlamda okur-yazar buluşmaları programı adını verdiğimiz etkinliklerimiz devam edecek. Şubat ayının sonuna kadar Sayın Şükrü Erbaş, Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil ve Hasan Ali Toptaş isimli yazarları okurları, sevenleri ve hayranları ile Selamet Kitap Kırtasiye'de buluşturmak için görüşmelerimizi tamamladık ve tarihleri belirledik" şeklinde konuştu.

BİZİ TAKİP EDİN

Selamet Kitap Kırtasiye LTD.ŞTİ Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Öztürk ise, "60 yıla yakın ticari geçmişi olan firmamız ilim, kültür alanında Samsunlulara bir damla bile olsa, katkı sağlama hedefi olan, baba mesleği ve kuruluşu bu mekanlarda topluma ve milletimize mal olmuş yazar ve sanatçılarımızı Samsunlularla buluşturmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Halkımız, sosyal medyadan ve diğer iletişim kanallarından bizleri takip ederek, bu tür etkinlik ve programlardan haberdar olabilirler" ifadelerini kullandı.

Yasir BABA

SIRADAKİ HABER
}