HaberlerAK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: 'Zorlukları milletimizle aştık'

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: 'Zorlukları milletimizle aştık'

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, 'Tüm ihanet çetelerinin kökünü kazımakta kararlıyız. Terör örgütleriyle mücadelemiz, bizim için bir oyun değil, bir beka meselesidir. Biz terör örgütlerine asla müsamaha göstermedik ve bundan sonra da göstermeyeceğiz' dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı: 'Zorlukları milletimizle aştık'

Partisinin 19 Mayıs İlçe Danışma Kurulu toplantısına ve Bafra'da muhtarlar toplantısına katılan AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Yeni yönetim sisteminin istikrar ve güven ortamını garanti altına alacağına dikkat çeken Kırcalı, "Eğer bir ülkede güven ve istikrar olursa o ülkede kalkınmanın önüne kimse geçemez. 15 yıldır biz bunu yaşıyoruz. Ülkemizin artık ne zaman ne de enerji kaybına tahammülü var" dedi.

GÜÇLÜ OLMAK ZORUNDAYIZ

Türkiye'nin önüne getirilen engellerin bundan sonra da aşılacağını ifade eden Kırcalı, "Türkiye ancak yerli ve millî bir anlayışla arzu ettiği şekilde güçlü bir gelecek inşa edebilir. Türkiye bu inşasını bundan sonra da sürdürecektir. Ülkemizin önüne zaman zaman engeller çıkartılmıştır. Çok şükür bunları milletimizin verdiği destek ile aştık. Bundan sonra da boş durmayacaklardır. Bunları da yine aşacağız. Bu coğrafyada güçlü olmak zorundayız. Bu coğrafyada milli birlik ve beraberlikle ayakta durmak mümkündür. Milletimiz bu birlik ve kenetlenmeyi göstermektedir. Yüreği bu ülke için çarpanlarla, sevinci de tasası da bu millet için olanlarla; bayrağına, devletine sevdalılarla 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize yürüyeceğiz" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}