HaberlerFinalistler ödüllerini aldı

Finalistler ödüllerini aldı

SAMTİAD ve Lovelet Outlet'in iş birliğinde gerçekleşen ve Lovelet Outlet'in ana sponsorluğu ile Dört Mevsim Samsun fotoğraf yarışması finali 22 Aralık Cumartesi günü Serra Otel'de gerçekleşti

Finalistler ödüllerini aldı

Samsun Turizmci ve İşadamları Derneği (SAMTİAD) tarafından Samsun’un tabii güzelliklerinin ön plana çıkartılması suretiyle farkındalık yaratılması adına düzenlenen yarışmada SAMTİAD Başkanı Mustafa Öztürk, turizm ile ilgili açıklamalarda bulundu ve Samsun'un Karadeniz Bölgesi'nde önemli bir turizm potansiyeline sahip olduğunu vurguladı.

TURİZME KATKI

Amaçlarının; Samsun ve bölge turizmine katkı sağlamak olduğunu belirten Öztürk, Dört Mevsim Samsun yarışması ile Samsun’un doğal güzellikleri ve kültürel öğelerini belgeleyerek, tanınırlığını artırmak istediklerini dile getirdi. Öztürk tarafından birinci Ozan Yazar’a 2 bin 500 TL hediye çeki, ikinci Mahmut Şimşek’e Lovelet Alışveriş Merkezi Reklam ve Pazarlama Müdürü Demet Bekar tarafından bin 500 TL hediye çeki, üçüncü Mustafa Erbaş’a Fotoğrafçı Sanatçısı Nilgün Kanık tarafından bin TL değerinde hediye çeki verildi. Kudret Üstakil ise American Life Kurucusu Sedat Uygun tarafından 1 yıl ücretsiz dil eğitim hakkı kazandı.

 

SIRADAKİ HABER
}