HaberlerPTT-DER'den anlamlı etkinlik

PTT-DER'den anlamlı etkinlik

PTT-DER hafta sonu üç anlamlı etkinlik gerçekleştirdi. Alaçam'da köy okulunu baştan aşağı yenileyen PTT-DER, 19 Mayıs ilçesinde ise iki farklı okulda öğrencilere bot hediye etti

PTT-DER'den anlamlı etkinlik

Genel Merkezi Samsun'da bulunan PTT Çalışanları Dayanışma Derneği (PTT-DER) kurulduğu günden beri iyilik hareketini sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta Muş ve Erzurum’da köy okullarına çeşitli yardımlar yapan dernek üyeleri, bu hafta ise Alaçam ve 19 Mayıs ilçelerine yardım elini uzattı.

İYİLİK HAREKETİMİZ  DEVEM EDECEK

PTT-DER Genel Başkanı Onur Karagöl, “Cumartesi günü 19 Mayıs ilçesi Kösedik Mahallesi’nde 20 miniğe bot hediye ettik. Yine aynı ilçede Gümüşova Mahallesi’nde ise 13 öğrencinin bot olmadığını öğrendik ve öğrencileri ziyaret ederek, bot hediye ettik. Pazar günü ise Alaçam’da Pelitbükü Karacak okulunun boyasını, sıraları ve çatıların yenilenme işini üstlendik. Malzemeleri hayırsever abilerden temin ettik. Samulaş’tan otobüs aldık. Kadir başkana ve hayırseverlere çok teşekkür ediyorum. Dernek üyemiz olan 30 postası arkadaşımız ile kendi imkanlarımızla okulu yeniledik. İyilik hareketimiz devam edecek” dedi.

SIRADAKİ HABER
}