HaberlerSamsun Haber: Atakum Belediye Başkanı Taşçı: 'Türkiye'yi güzel günler bekliyor'

Samsun Haber: Atakum Belediye Başkanı Taşçı: 'Türkiye'yi güzel günler bekliyor'

Samsun Haber: Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeniden AK Parti'ye dönüşü karşısında büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, 'Milletimiz, liderini partisiyle buluşturdu. Liderimizin yeniden resmi olarak AK Parti'de olması bizleri gururlandırdı' dedi

Samsun Haber: Atakum Belediye Başkanı Taşçı: 'Türkiye'yi güzel günler bekliyor'

Samsun Haber: Referandum sonrası, kurucusu olduğu AK Parti’ye resmi olarak dönüş hakkı kazanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara’da düzenlenen törenle yeniden partisine üye oldu. 21 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Olağanüstü Kongrede, yeniden AK Parti’nin başına geçmesine kesin gözüyle bakılan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın partiye dönüşü karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Milletimiz, liderini partisiyle buluşturdu” dedi.

DEĞİMEZ LİDERİMİZ

AK Parti’nin kurulduğu günden bu yana sadece hizmet odaklı, millet merkezli bir anlayış ile Türkiye’nin değişim ve gelişim sürecini hızlandırdığını söyleyen Başkan Taşçı, “AK Parti, sadece bir siyasi hareket değil, Türkiye’nin daha da güçlenmesi için mücadele eden bir davadır. Bu davanın kurucusu, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, aynı şekilde bu davanın değişmez lideridir. Eski anayasa, Cumhurbaşkanı olmanın şartı olarak siyasetten kopmayı önümüze koyuyordu. 16 Nisan’da gerçekleştirilen referandum ve anayasamızda yapılan 18 maddelik değişiklikten birisi, Cumhurbaşkanına, partisinin başında olma imkanı da veriyor. Yani milletimiz, referandumda verdiği ‘evet’ oylarıyla, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yeniden resmi olarak davasının başında olma imkanını verdi” diye konuştu.

HEYECAN DOLUYUZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden AK Parti’nin başına geçecek olmasının kendisini heyecanlandırdığını ifade eden Başkan Taşçı, “Siyasete girdiği ilk günden itibaren milleti için mücadele eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı döneminde bir süre, kurucusu olduğu ve ‘sevdam’ diye adlandırdığı partisinin başına dönüyor. Bu gelişme biz AK kadroları fazlasıyla mutlu etti, gururlandırdı. Hizmetlere, projelere, yatırımlara yani Türkiye’nin değişimine ve gelişimine hız katacaktır. Türkiye’yi güzel günler bekliyor. Buna inancımız tamdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, yeniden AK Parti kadrolarına katılması ve önümüzdeki günlerde kurucusu olduğu partinin başına geçecek olması ülkemize, milletimize, partimize hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}