HaberlerAK Parti Bafra Belediye Başkan Aday Adayı Genç: Her zaman hizmete varım

AK Parti Bafra Belediye Başkan Aday Adayı Genç: Her zaman hizmete varım

Haberaks TV'de ekranlara gelen 'Seçim 2019' programına konuk olan AK Parti Bafra Belediye Başkan Aday Adayı Osman Genç; 'Biz diğer aday adayları arkadaşlarımızla birlikte Bafra'ya hizmet etmeye talibiz. Benim amacım her türlü hizmet olduğu için, ve derdim makam, mevki ihtirasım, hırsım olmadığı için ben her zaman hizmete varım.' dedi.

AK Parti Bafra Belediye Başkan Aday Adayı Genç: Her zaman hizmete varım

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerine kadar her akşam saat 20.00’da Haberaks TV Genel Yayın Yönetmeni Ümit Ceylan moderatörlüğünde, Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara ve siyasetçi Mehmet Ali Coşkuner’in yorumlarıyla Haberaks TV’de ekranlara gelen ‘Seçim 2019’ programının konuğu AK Parti Bafra Belediye Başkan Aday Adayı Osman Genç oldu. Genç, programda önemli açıklamalar yaptı.

HER TÜRLÜ ÇALIŞMAYI YAPACAĞIZ

AK Parti Bafra Belediye Başkan Aday Adayı Osman Genç, " Bafra'mız tarımsal anlamda üretken bir hale geldi. Her türlü ürün Bafra'da yetiştirilir ve şehir dışına ya da başka ülkelere ihraç edilir. Çünkü çalışan ve üreten bir halk topluluğu var. Bafra'da hayata geçirilebilecek, vizyonu geniş projelerle cazibe daha da büyüyecek. Turizme yönelik kalkınma hamlesi yapılabilecek. Gıda sektöründe mesafe kat edilecek. Bafra'mızı canlı tutmak ve istihdam yaratmak, uygun bir şehir kapasitesine sahip olmak için, her türlü çalışmayı yapacağız. Bu doğrultuda biz de, en güzel, en doğal halimizle halkı kucaklayabilecek, yatırımcıyı teşvik edecek, her türlü alanda her türlü desteği vererek Bafra'yı bir cazibe merkezi haline getirmek istiyoruz." diye konuştu.

BAFRA KENDİSİNİ İSPATLAMIŞ MARKA DEĞERİDİR

Genç, "Bafra; pirinciyle, kaymaklı lokumuyla, nokuluyla, pidesiyle, tarımsal ürünleriyle kendisini ıspatlamış bir marka değeridir. Markaya marka katmak, değere değer katmak yeni vizyon ve misyonlarla oluşabilir. Biz de bu değerleri en yukarılara taşımaya çalışacağız. Kızılırmak sedde projesine daha da farklı yönler katarak bu gelişimin devamını Bafra'nın diğer projeleriyle gerçekleştireceğiz. Amacımız, nerede ne eksik, nerede neye ihtiyaç var iyi bir araştırma sonucunda gerekli merciilerle istişare yaparak ihtiyaçları gidermek, kararlılıkla yapılacakları hayata geçirmektir." dedi.

BU DAVADA HER ŞEY AŞKLA YAPILMALI

AK Parti Bafra Belediye Başkan Aday Adayı Osman Genç; "Makamlar, koltuklar, orayı işgal etmek anlamında olmamalı. Bu ülkeye hizmet ederken, 365 günün yetmediği bir misyon ve vizyonla hareket ederseniz her şey çok daha farklı olur. Bu davada her şey aşkla yapılmalı. Biz değere değer katarak, ihtiyaç sahibine el uzatabilmek duygularıyla hareket ediyoruz." diye konuştu.

GİTTİĞİMİZ KAPIDAN GERİ ÇEVRİLMEDİK

Genç, "Bir işi yaparken sihirli değneğe dokunarak o hizmeti anında yerine getirmek istiyorum. Bürokrasiye takılmadan, her gün dinçlikle, enerjiyle, çıtayı yükseltmeye çalışıyorum. Ahirete intikal ettiğimizde, arkamızdan iyi insandı denilebilmesi adına, hayır hasenatla yaptığımız işler bunlar. Biz gittiğimiz kapıdan hiçbir zaman geri çevrilmedik. Yaptığımız projeler, hayır hasenatlar ihtiyaç olabilecek projeler olduğu için bağışçılar bulabildik." dedi.

ORTAK BİR PLATFORMDA BAFRA'YI YÖNETMEK İSTİYORUZ

Osman Genç, "Hepsi birbirinden değerli 6 aday adayı arkadaşımızla beraber bu hizmet yarışında Bafra adına yola çıkmış bulunuyoruz. Her insanın bir bakış açışı, bir duruşu vardır. Gelecekle ilgili bir şeyler yapabilmek adına her şeyi projelendirmek lazım. Geniş perspektifte ve dik duruşla o yörenin ihtiyaçlarına göre hareket etmek lazım. Partimizin, bakanlarımızın, hükümetimizin desteğiyle projelerimizi hayata geçirmeye hazırız. Irk, mezhep, dil ayrımı yapmadan, ilkokul talebesinden üniversite talebesine kadar, partili partisiz herkesle ortak bir platformda Bafra'yı yönetmek istiyoruz." diye konuştu.

HER ŞEY BAFRA İÇİN

Genç, "Ben halkımın içinde sevgi gören biriyim. Biz diğer aday adayları arkadaşlarımızla birlikte Bafra'ya hizmet etmeye talibiz. Benim amacım her türlü hizmet olduğu için, ve derdim makam, mevki ihtirasım, hırsım olmadığı için ben her zaman hizmete varım. Ben aday gösterilmesem de, diğer aday gösterilen arkadaşın yanında olurum. Dediğim gibi benim amacım makam, mevki değil; halka hizmet.Her şey Bafra için, Samsun için, ülkem için.." dedi.

SIRADAKİ HABER
}