Haberlerİzmir HaberleriKent Koop Gıda Market'in yeni adresi Girne

Kent Koop Gıda Market'in yeni adresi Girne - İzmir Haberleri

Hem üretici kooperatiflerini desteklemek hem de halka ucuz ve kaliteli gıda sunmak için 'Kent Koop Gıda Market' konseptini yaratan Karşıyaka Belediyesi; Mavişehir, Bostanlı ve Atakent'in ardından Girne Kültürpark içinde de bir şube açmaya hazırlanıyor. Başkan Akpınar 'Üreticiden aldığımız sağlıklı ve kaliteli ürünleri, hesaplı fiyatlarla halka ul

Kent Koop Gıda Market'in yeni adresi Girne

Karşıyaka Belediyesi, geçtiğimiz yıl Mavişehir, Bostanlı ve Atakent'te açtığı 'Kent Koop Gıda Market' zincirine bir halka da Girne Kültürpark içinde eklemek için sona yaklaştı. Belediye şirketi Kent A.Ş. tarafından işletilecek olan market, Mayıs ayında hizmete açılacak. Toplam 600 metrekarelik alana sahip olan tesiste 30'a yakın üretici kooperatifinden alınan kaliteli ve sağlıklı gıdalar tüketiciyle buluşacak.

Uygun fiyata güvenli gıda
Et, balık ve şarküteri ürünleri, yaş sebze-meyve, kahvaltılıklar, organik gıdalar ve yağ çeşitleri gibi onlarca farklı kalemde yiyecek ve içecek ile temizlik ürünleri çok uygun fiyatlarla satışa sunulacak. Kent A.Ş'nin üretim tesislerinden çıkan köfte, sucuk, kavurma, mezeler, tatlılar, pastalar ve ekmekler de marketin iddialı ürünleri arasında yer alacak. Hesaplı fiyat politikasıyla fark yaratacak olan market; sağlıklı ve güvenli gıdalara uygun fiyatlarla erişmeyi mümkün hale getirecek.

'Hem üretici hem tüketici kazanacak'
Tesisin yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar 'Sosyal demokrat belediyeciliğin en güzel örneklerinden birini daha Karşıyaka'da hayata geçirdik. Hem üreticiyi desteklememize olanak tanıyan hem de vatandaşlarımıza daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyata alma imkanı yaratan Kent Koop Gıda Market konseptinin 4'üncü şubesini de hizmete açacağız. Üreticiyi destekleyeceğiz ve tüketicilerin aile ekonomisine katkı sağlayacağız' dedi.

Kent Koop Gıda Market’in yeni adresi Girne

SIRADAKİ HABER
}