HaberlerSamsun Haber: Bakan Kılıç: 'Milletin adamı, milletin partisiyle buluştu'

Samsun Haber: Bakan Kılıç: 'Milletin adamı, milletin partisiyle buluştu'

Samsun Haber: Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kurucusu olduğu AK Parti'ye yeniden üye olmasını değerlendirirken, 'Türkiye tarihi bir güne tanıklık etti. Milletin adamı, milletin partisiyle yeniden buluştu. Bu kutlu yürüyüşü inşallah önümüzdeki dönemde hep birlikte daha güçlü sürdüreceğiz' dedi

Samsun Haber: Bakan Kılıç: 'Milletin adamı, milletin partisiyle buluştu'

Samsun Haber: Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 979 günlük zorunlu ayrılığın ardından hasretin sona erdiğini belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, kurucusu olduğu yuvasına, sevdasına yeniden döndüğünü hatırlatan Bakan Çağatay Kılıç, “Biz de; duası bir, davası bir, yuvası bir yol arkadaşları olarak; partimize dönen Sayın Cumhurbaşkanımıza hoşgeldiniz demekten şeref duyuyoruz” diye konuştu.

DAHA DA GÜÇLENECEĞİZ

Bakan Çağatay Kılıç, AK Parti kadroları olarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla ilerleyeceklerini vurgularken, “Türkiye tarihi bir güne tanıklık etti. Milletin adamı, milletin partisiyle yeniden buluştu. Milletimiz adına hizmetkarlığını üstlendiğimiz bu kutlu yürüyüşü inşallah önümüzdeki dönemde hep birlikte daha güçlü sürdüreceğiz" şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}