HaberlerSamsunspor HaberleriYılport Samsunspor Başkanı Uyanık: Transfer sürecek

Yılport Samsunspor Başkanı Uyanık: Transfer sürecek - Samsunspor Haberleri

Başkan İsmail Uyanık, 4 transfer yaptıklarını hatırlatırken, 'Bunlardan üçü planlı, Bünyamin ise bizim için fırsat transferiydi. Ancak kritik mevkilere transferler devam edecek' dedi

Yılport Samsunspor Başkanı Uyanık: Transfer sürecek

4 TRANSFER YAPTIK

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, transferin döneminin açılmasıyla birlikte kulüplerinden ayrılacak oyuncuların belli olacağını ve bu konuda çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Başkan Uyanık, "Devre arasından bu zamana kadar Onur Eriş, Yılmaz Özeren, Nurullah Aslan ve Bünyamin Karataş'ı transfer ettik. Bunlardan Nurullah, Onur ve Yılmaz daha önceden planladığımız transferlerdi. Bünyamin'i ise fırsat olarak gördüğümüz için transfer ettik. Kendisinden ileriki yıllarda ciddi katkı alacağımıza inanıyoruz" diye konuştu.

RAHAT MAÇ İZLEMEK

Başkan İsmail Uyanık, "Her şeyden önce bir taraftar olarak daha rahat maç izlemek istiyorum. Bunun için ilk devre öncesi yapamadığımız işler var. Bunları gerçekleştirmek için transfer komitemiz çalışıyor. Kritik mevkiiler konusunda çalışmalar ve görüşmeler sürüyor. Transfer döneminin de resmi olarak açılmasıyla birlikte takımlarından ayrılacak isimler daha net ortaya çıkacak. Biz de bu çalışmalarımız neticesinde gerekli takviyeleri yapacağız. Rakam ve mevki veremem ama Yılport Samsunspor transfer yapacak" dedi.

SIRADAKİ HABER
}