HaberlerSamsunspor HaberleriKurt'a izin çıkmadı

Kurt'a izin çıkmadı - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor'un gündeminde olan ve Boluspor'la olan sözleşmesi devam eden Ümit Kurt'a kulübünden izin çıkmadı. Kırmızı- Beyazlılarda arayışlar başka isimlere çevrildi

Kurt'a izin çıkmadı

BOLU BIRAKMIYOR

Yılport Samsunspor uzun süredir TFF 1. Ligi ekiplerinden Boluspor'un başarılı stoperi Ümit Kurt'un peşindeydi. Bu oyuncunun Boluspor'la yollarını ayırması durumunda, futbolcuya talip olan Kırmızı- Beyazlılara renktaşından kötü haber geldi. Boluspor Kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla, Ümit Kurt'un sözleşmesinin 2020'ye kadar sürdüğünü hatırlatıp, oyuncuyu göndermek istemediklerini duyurdu.

RESMİ AÇIKLAMA

Açıklamada, "Profesyonel Futbol Takımımız futbolcularından Ümit Kurt ile ilgili basında yer alan transfer haberleri doğru olmamakla birlikte, futbolcumuzun sözleşmesi 31.05.2020 tarihine kadar devam etmektedir. Futbolcumuz Ümit Kurt’un herhangi bir transferi söz konusu olmayıp, Antalya kampında bulunan takımımız ile birlikte antrenmanlarına devam etmektedir" denildi. Bu gelişmenin ardından rota başka isimlere çevrildi.

SIRADAKİ HABER
}