Haberler2016 Şubat ayı oğlak burcu yorumu

2016 Şubat ayı oğlak burcu yorumu

Ünlü astrolog Hande Kazanova'nın hazırladığı 2016 Şubat ayı oğlak burcu yorumunu öğrenmek için haberimizin detayından okuyabilirsiniz.

2016 Şubat ayı oğlak burcu yorumu

Oğlak burcunu 2016 Şubat ayında neler bekliyor? Aşk, sağlık, para ve kariyerinizde ne gibi değişiklikler var? Oğlak burcu 2016 Şubat ayında neler yaşayacak?

İşte Hande Kazanova'nın yorumuyla 2016 Şubat ayı oğlak burcu yorumu:

01 Şubat’ta aile hayatınızda gerginliklere açıksınız. Etrafa gösterdiğiniz, iz bıraktığınız o güzel etkileşimleri aile hayatınıza da göstermeye özen gösterin çünkü onlara karşı fazlasıyla sabırsızsınız.

03 Şubat, maddi konularda başka insanlara yaptığınız yardımların karşılığını alacağınız bir tarih olacak. Başka insanların ve geri planda durduğunuz işlerinizin sorumluluklarını etkili bir şekilde yerine getireceksiniz.

06 Şubat’ta çok güzel bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Bu teklif özellikle yurtdışı bağlantılı işlerinizle ilgili olabilir.

08 Şubat itibarıyla oluşan Yeniay, parasal konularda yeni başlangıçlarınızı karşınıza getiriyor. Parayla ilgili konularda yeni adımlar atabilir, kararlar alabilir, ticari adımlarınızı başlatabilirsiniz. Kendinizi mutlu, şanslı, iyimser, coşkulu hissedeceksiniz. Kariyerinizde güzel bir iş teklifi kendinizi çok iyi hissettirebilir.

14 Şubat’ta grupsal işlerinizde ve faaliyetlerinizde şans sizden yana. İnsanları iyi bir şekilde organize edecek ve geleceğe yönelik adımlarınızı hızlandıracaksınız.

17 Şubat itibarıyla parasal konularda olumlu etkiler altındasınız. Para bir taraftan gelebilir, bir taraftan bu dönemde harcamalarınız yüzünden gidebilir.

19 Şubat itibarıyla merak ettiğiniz konu ve olayları öğrenmek için uygun bir döneme giriyorsunuz. Yakın çevre iletişiminiz artıyor. Akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz.

22 Şubat itibarıyla oluşan Dolunay seyahat, eğitim, yabancılarla yapılacak işler, hukuki konular, ticari alanlarınızı aktif hale getirecek. Seyahatleriniz bu dönemden sonra artabilir, bir iş seyahati karşınıza gelebilir.

Parasal konularda güzel getiriler, sağlam ve kalıcı anlaşmalar 25 ve 27 Şubat tarihlerinde devreye girebilir. Emlak alım, satım gibi işleriniz varsa 27 Şubat tarihinde daha esnek, daha farklı, parasal konularda her zamankinden ilginç fikirlerle yola çıkacaksınız..

28 Şubat’ta önemli bir satış, reklam, pazarlama işiniz varsa biraz gerçeklerden uzak olduğunuz için maddi konularda kandırılma, yanlış yönlendirilme gibi etkilere karşı dikkatli olun. Bir taraftan da iletişimsel konularda yaratıcılığınız üzerinizde olacak.

SIRADAKİ HABER
}